Moram nekom da se izjadam :((

  1. Урош
    Што бре, баш добро иде уз Најтвиш. Само да убацим и неког домаћег, да забибери.
    :)))

    Definitivno mu nije dobro! Vrati se, Uroše! Sve ti opraštam! I što mi se ne javljaš na defke više, i sve!!!

  2. Допада ми се песма Лејди Гаге.

    Šta'š.
    Nego glumio sam slobodnoumnu hipsterku i šetao sam po kiši bez kišobrana.Sad me glava odvaljuje.

  3. Благе везе немам шта ми 'оћеш рећи, на шта циљаш. Је л' то до мене?

    Pa ono, nije isključeno ni da ja bulaznim. Ja kontao da pričamo o Burzumu?

  4. Бејби ај вас борн дис веј, одлична ствар озбиљно

  5. Ценотаф је ладно Ментали. Како је могуће да сам ја то тек сад провалио?

  6. Сторм почео сам да те прогањам, биће коментара.
    :))

  7. Peki NE!
    Prije nego što padne banana moram da ti objasnim.Nisam Mentali!

  8. Ценотаф је ладно Ментали. Како је могуће да сам ја то тек сад провалио?

    To je zato sto ne dolazis na cet. Uredno je cetovao nebrojeno puta sa sobom.

  9. Урош
    Сторм почео сам да те прогањам, биће коментара.
    :))

    I za ovo da se pojadam! :D
    Inače, jadam se da mi se spava, a imam domaći, eeej! :(

  10. Peki trebaće mi par minuta da prikupim materijalne dokaze da nisam Mentali.

  11. Ја причам о томе како због превеликог утицаја надимака са Вукајлије (сам их пишем и стално их виђам), почињем несвесно да мешам те надимке са другим речима. Написао БурЗум, а требало је да напишем и мислио сам на БурНум. А ово са Целтима уместо "Келти" је моје глупо предвиђање (зато што пишем Целт овде). Ал' како сам кренуо, могло би и то да се деси... :)

  12. Боде ми очи лајк ка менталију и мејл са његовим презименом. Рече ми једна особа којој верујем да ниси Ментали, па ти верујем, 'ајде. Ако у'ватим менталија на том профилу, иде трајни, ни пет ни шест.

  13. Па брате Стивене, онда смо на истим таласним дужинама. Ти пишеш Бурзум место Бурнум, ја велим "Бурзум је бог, јес' вала", ти о Келтима, ја о многобоштву и тако то.
    Шта мислиш?

  14. Uh, ogladneo sam, pojeo pola kile paštete i sada mi muka...

  15. Ovako.Novogodišnja noć.Manjak defki.Manjak kreativnosti.Mentali mi je posudio duplaka za čet a ja ga posle uzeo za stalno.Sve defke su moje.Kvalitetne tj. Mentalijeve je pobrisao Dzimi.Kao dokaz prilažem prinskrin.
    http://i56.tinypic.com/14jx460.jpg

    Рече ми једна особа којој верујем да ниси Ментали, па ти верујем, 'ајде. Ако у'ватим менталија на том профилу, иде трајни, ни пет ни шест

    Primljeno k znanju.Samo me zanima ko me spasio bana?

  16. Славко, капирам... Прими моје извињење, вечерас сам изузетно спор између ушију :)

  17. Slavko, a ovo znaš kako se igra? Jao, jao... ;)

  18. Slavko, a ovo znaš kako se igra? Jao, jao... ;)

    Ih, ovo je daleko lakše od ONE igre! Ne može se ni porediti :)

  19. Već sat vremena pokušavam da skinem 3,9MB i neće, pa kao da sam u '89.

  20. udzibreo sam sobu na jarčevinu, jer 5 dana ne izlazim iz iste, postalo je već neizdrživo i meni ne vredi ni prozor da se otvori. Ćale mi upao u sobu da me vidi čovek ipak sam mu sin, a napravio facu ko da ga pokosio metak, odma je pito ''ko je ovde drko''

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.