Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ma jok, kontam da je na semaforu neko iz torbe izvukao... Bukvalno u dva minuta je nestao novcanik... Kazem, nije se nesto ovajdio ali je bilo nekih meni bitnih sitnica u njemu, bas bzvz. A i ne mogu da verujem da sam toliki debil da nisam primetila... Mora da je neka dobra guza stajala ispred mene u tom trenutku...

    A ti, kako si uspeo da izgubis telefon? Ima li kakvih zanimljivih snimaka na njemu? :)

  2. Hah, nema, nema ni pesama, sve držim u mp3ju. Al imam poruka, sad će neki magarac da mi se smeje. I da troši moj krvavo uplaćen kredit. Zaboravih u igraonici, kad sam pobego iz škole. Bog ipak postoji izgleda.

  3. HHAHA nISAM izgubio fon, mama mi našla sad fon, Lol

  4. Je l' ti pročitala poruke?

  5. Ma boli je kurac... NEma druga posla. :)

  6. сајт ради МНОГО СПОРО У ПИЧКУ МАТЕРИНУ БРЕ!

  7. Кеве ми, не мож да издржи најновије дефиниције, једну страну форума и Параноид на Ју Тјубу, обично ми то иде глатко ко по лоју...

  8. Данас сам радио практично од пет ујутро до седам увече. Не видим на очи. Сад ћу да легнем, иако је једва осам прошло. Сутра опет преко дванаест сати.

  9. Bli me kicma, neki mi se misic ukljestio, ajde sto boli nego sto sam invalidna.... jebem ti i zivot i sve !!!

  10. Погледао 20ак страна постера. Смањио ми се IQ брат-брату за 20. Јеботе!
    3 солидна постера су била, 3, ЕЈ! Од 100.

  11. Пишем неки семинарски, и уместо да напишем Бурнум (а знам да је тачно такав назив, јер сам прочитао и чуо то име једно 10-ак пута), ја откуцао Бурзум и нисам ни извалио у том тренутку... Вукајлија ми је попила мозак.

  12. Ne brini, i ja se ponekad uhvatim kako razmišljam o Burzumu. Kad je bog čovek!

  13. Није у томе ствар, мислим - сви ми обожавамо Бурзума, него је проблем што ћу сутра да кажем нешто о Целтском народу или тако нешто да одвалим, зато што превише блејим на Вукајлији.

  14. Ma oni su svejedno pagani. Jedan bog manje-više ništa im ne znači :)

  15. Допада ми се песма Лејди Гаге.

  16. Допада ми се песма Лејди Гаге.

    Ja se jadam što je Uroš konačno pukao. :(

  17. Било ми је и време.

  18. Допада ми се песма Лејди Гаге.

    Uprava napolje!

  19. Славко, морам рећи да те веома... не размем. Благе везе немам шта ми 'оћеш рећи, на шта циљаш. Је л' то до мене?

  20. Што бре, баш добро иде уз Најтвиш. Само да убацим и неког домаћег, да забибери.
    :)))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.