Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ili da mu se uvučeš u rektum (pa će možda da ti "svane")...

  2. Vidim Buksno, ubijaš se od posla, kao i ja...

  3. Хахахахахахахахах, никако! Верујем да је гејчина, чим се тако понаша! Много је курчевит ''момак''.

  4. Vidim Buksno, ubijaš se od posla, kao i ja...

    Па оно, мање више. :) Ал' кад ми улете студенти не знам 'де ћу пре..

  5. Uleću ti studenti? Nije ti lako...

  6. У КАНЦЕЛАРИЈУ!!!!!!!!!!!!!!11111111111111 Шта вам је, што мислите да сам блудник? :)

  7. Nije važno šta mi mislimo. Bitno je kako se ti osećaš, der, der...

  8. Izabrao sam da apstiniram, ne pusim, ne pijem, ne jedem slatkise, ne psujem, ne drkam i da ne jebem mesec dana. Proslo je vec sedam dana i pocinjem da pizdim! STRASNO!

  9. ja sam loša osoba. lažem. užasno se osećam zbog toga :(

  10. Raspućine dosta si izržao...sad nađi neki slatkiš da ti popuši, da ti izdrka, da je pojebeš..i posle je opsuj i oteraj....

  11. Kristina, a što lažeš da lažeš?

  12. ma, ne lažem da lažem..
    javio, niš' me ne pitaj.

  13. ma ipak da te pitam?..u čemu je problem?

  14. ma, imam talenat da sve sjebem.

  15. ali.. jebeno sve o.o

  16. Možda ovo nije za jadanje, ali svejedno... Naime, tu, oko doma, neki momci svaki dan igraju stoni tenis. Izneli lepo sto i igraju po ceo dan, njih šestorica, sedmorica... Ja moram da prođem pored gde god da pođem i svaki put mi bude malo neprijatno, non-stop gledaju za mnom... I uvek se loptica sasvim slučajno otkotrlja do mene dok prolazim i onda im ja to dohvatim i oni se kao zahvaljuju i tako... A meni neprijatno bude, mnogo ih je :)

  17. Чуј, девојка којој је непријатно док гледају за њом...
    Оће то. :)

  18. A meni neprijatno bude, mnogo ih je :)

    hahahaha carice xD

  19. A meni neprijatno bude

    Tebi je ovde bilo neprijato samo da napišeš u moram nekome da se pohvalim :D :D

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.