Moram nekom da se izjadam :((

  1. Nisu "stvari" onakve kakvima ih prikazuju u filmovima, znaš :)

  2. Znam. Ja dok ne vidim u "Dnevniku", ništa ne verujem.

  3. Znam. Ja dok ne vidim u "Dnevniku", ništa ne verujem.

    Sunčanje na banderu ti ne gine, pa ti vidi :)

  4. moram i ja.. da se izjadam jelte.
    ne'm pare d'odem na slešov koncert.. jedino da počnem da se kurvam -.-

  5. Pa počni, nemam ni ja pare, možemo da ugovorimo nešto, damo neki oglas 2 u 1 i tako to. :)

  6. Danas mi godišnjica braka, 14 god. se trpimo, što je mnogo, mnogo je, obeležavanje protiče samo svečano, ne i radno.

  7. Danas mi godišnjica braka, 14 god. se trpimo, što je mnogo, mnogo je, obeležavanje protiče samo svečano, ne i radno.

    Бојанчићу, нека је са срећом, љуби те брат три пута :)

  8. Бојанчићу, нека је са срећом, љуби те брат три пута :)

    Fala brate, ni sam ne znam dal' je za čestitanje, il' za plakanje :)

  9. Danas mi godišnjica braka, 14 god. se trpimo, što je mnogo, mnogo je, obeležavanje protiče samo svečano, ne i radno.

    Podrška! :)

  10. srećno bb,a što ne radite,pro'šo prvi maj?

  11. srećno bb,a što ne radite,pro'šo prvi maj?

    hahahahahaha...ček da se ćerka uspava

  12. aj,mala isidora u vetrke i kremenko bambam,lololo

  13. Срећно било и навијам да шћера што прије пође у кревет! :)

    Мене мучи киселина нека проклета и јебени комарци, не могу да вјерујем да су већ почели.

  14. mene muči što treba da spakujem ceo život u par kutija i da se selim u za tri dana.ajme, bre!

  15. KENJA MI SEEEEE!!!
    SERE MI SE OD VAŠIH "Kako je ovaj poster odabran, a moj nije?" I "Kako je ovaj poster koji je toliko sranje prošao, a moj koji je genijalno umetničko delo, nije? Pa ja sam se toliko potrudio da nađem sliku i postavim komentar koji je toliko očigledan da ga moja baba Rosa može sklepati za sekund. Ali to je MOJE delo!"

    KENJA MI SE OD VAŠIH PLAGIJATORSKIH POSTERA I SLIČICA.
    AKO SE JA NE ŽALIM NA POSTER U KOJI SAM ULOŽIO PAR SATI RADA, VI TREBA DA IZVRŠITE MASOVNO SAMOUBISTVO! JEBE MI SE ZA VAŠE VICEVE I BRZALICE, JEBE MI SE ZA VAŠE POKUŠAJE IZLIVA INTELIGENCIJE! KENJA MI SE JER NEMA ŠTA DA SE IZLIJE! DABOGDA VAM ČAK NORIS RADIO ANAL A NOVAK VAM NABIJAO SVAKI SVOJ TROFEJ ISTOVREMENO KAD IH TOLIKO VOLITE!

    JEBITE SE POSTERDŽIJE, JE-BI-TE SE!
    http://www.youtube.com/watch?v=6DItOmwb0Bw

                                                                                                                      http://imageshack.us/m/848/4649/100pxtrollface.png

  16. Па иди сери ако ти се кења.

  17. Obrisaše mi dušmani definiciju, a pljunuta moja koleginica.
    Pih! Da je poznaju, sve bi im bilo jasnije!

  18. Прековремени рад. :( А још и плата нередовна, па и касни... Мораћу да пребијем ректора..

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.