Prijava

Medicinari nek se ne javljaju. Oni imaju januarski, februarski, martovski, aprilski, majski, junski, avgustovski, septembarski, oktobarski i novembarski rok.

Luka, ja mislio ti normalan momak

Чкама_лама, друже, ал ти студриаш медицину, то је озбиљан факултет:). Морате да се изборите са притиском, како ћете после да спашавате људе, или да примате мито:)

Тетка, у октобру 2 имаш неки посебан трип, оно као, октобар 2 и те форе,па седнеш научиш. А у јулу курац, сви на море, а ти на факс. Е па неће моћи!

Иначе, био сам прошле године на Мегатредну(јеби га, иситина је), ортак нешто полагао, и ладно напише у пријави "Октобар 4". Е државо, државо...

Ја морам опет да се изјадам. Генијални Сос ми је хаковао компјутер тако што је полио топљени сир по тастатури. Брилијантно нема шта.
И ево сад се јебавам, пола сата сам прала дугмиће трулексом и сад сам их мало погрешно вратила... јебем ти живот

Zmio, hoćeš da ti diktiramo položaj dugmića? :)

нека, није лош овај фактор изненађења :)

Tetka Drol
Medicinari nek se ne javljaju. Oni imaju januarski, februarski, martovski, aprilski, majski, junski, avgustovski, septembarski, oktobarski i novembarski rok.

Не знам како је у Србији, ја ти причам за Црну Гору. Ако мислиш је су три рока стрпана у мјесец дана ок, у реду.

Hugocavez
Чкама_лама, друже, ал ти студриаш медицину, то је озбиљан факултет:). Морате да се изборите са притиском, како ћете после да спашавате људе, или да примате мито:)

Озбиљан мој курац. :)
Ма ок, озбиљан је, али брате, не тражим ја више рокова, само мало већи размак између истих. Јер 15 дана ти не значи ништа, поготово са оволиким испитима. Још ако у првом року не положиш оно што си зацртао, па пренесеш на други, трећи гдје те чека још нешто што си оставио и испланирао за те рокове, видимо се...
Оно, кад ти асистенти кажу да не би завршавали факс са оваквим системом, онда ти је све јасно. Професори исто капирају, али не могу против система.

СМарко
Luka, ja mislio ti normalan momak

Што брате, шта ми фали? :)

Što se tiče Bolonje to je lepa zamisao koja uspeva samo u "normalnim" zemljama koje su 100 godina ispred ova napaćene Sorabije. Mada i kod njih postoje protesti, parade "ponosa" i slična sranja.

Ako zanemarimo baljezgariju koju sam postovao gore, Bolonja je uvedena da bi se studentima olakšalo studiranje i da bi se nova generacija studenata otisnula u poslovne vode, tj. da bi završili školu odnosno fakultet koji su odabrali, postali "svoji ljudi" i pronašli posao u odgovarajućoj struci. Iza svega ovoga krije se zavera da se ljudima uzmu pare pošto je globalizacija jebala kevu svima i pošto smo mi samo kap u moru ostalih napaćenih društava koja se nisu oduprela gospođi "Globalisation". Veliko slovo je tu da nas podseti da nas je vreme pregazilo odavno i da nama upravljaju neki mnogo bitniji faktori nego što smo mi sami.

Што брате, шта ми фали? :)

A đe medicinski, mrčio se, to je opuč :)

Брате, због колегиница. Ружне су, али их има масу.
Па нешто размишљам, прије ћу да умочим у квантитет него у квалитет. :)

To je već dobra zamisao :)

da se poalim i ja...

već četri godine gulim na fakultetu na kome nema pičke ni za lijeka... jedina mi je sreća što ponekad prođem ispred pravnog

Skoro 2 godine sam živeo sa curom (nazovi ženom, jbga) u tzv. vanbračnoj zajednici. Trebalo je da se ''ozvaničimo'' na leto ove godine, ali, izgleda da sad od toga nema ništa. Ende. Pokušavali smo oboje da popravimo odnos koji se već nekoliko meseci unazad, ajde da kažem ''kvario'' lagano. Ona se više trudila oko veze i očuvanja iste, da ne grešim dušu. Jednostavno, isplivale su određene razlike, jbga, možda je bolje tako. Nisam nešto naročito skenjan...osećao sam da će doći do toga kad-tad, samo mi je krivo što nikada ne možeš biti siguran iako si gotovo ubeđen u to da si našao ''kompatibilnu'' dušu sa kojom ćeš moći normalno da funkcionišeš ili čak da nadogradiš sebe...Jebem ti život. Dve godine misliš da je to TO, konačno nađeš nekog i sve perfektno šljaka...
Nikakve prevare pičke materine i mešanje matorih, nikakav spoljni uticaj, jednostavno smo oboje ukapirali neke stvari, samo ne možda na vreme da ipak TO nije to.
Ništa, nikakav savet ne tražim, sažaljene nije potrebno, sve ok sve kul, samo da se izjadam malo i ovde. Pozdrav dobri ljudi. Čuvajte se i pazite na svoje.

Obrisah postove tamo...
Poslednje što sam napisao:

Pa to i kažem...možda sajt utiče na vašu vezu. Po ceo dan si ovde. :)

Tanja Nenković? Ili tako nešto...

ja ti odgovorio ''tamo''
lololo!
Se jurimo po Vuki, a:)

Evo, da citiram

HA!
Nije ona, ako mislimo na istu Nenkovićku:)

E jebiga sad. Ne znam. :)

Briši postove tamo.

Испаљен за плату...

Ode vozačka na mesec dana, 97 km/h a ograničenje 50.

Ode vozačka na mesec dana, 97 km/h a ograničenje 50.

То је онда за славље а не јадање.

То је онда за славље а не јадање.

Znam šza hoćeš da kažeš i slažem se da sam dobro prošao, ali svejedno ode ona na mesec dana.