Moram nekom da se izjadam :((

  1. Nenormalno mi se ide u Sarajevo.
    Nedostaju mi drugovi. Jebem ti daljinu.

  2. Ма, далеко је то...

  3. Проклета сам. Нико нема разумевања.

  4. Нисам хасо ништа цео дан, онда сам појео неке пирошке и сира и добио гасове најогавније истог тренутка и ево сад прдим ко веприна и цркавам овде и аукурац!

  5. Sliniiiiiiim i to me užasno nervira.... Kašljam kao da ću da umrem, posebno kad se probudim u toku noći... Umireeeeeeem!

  6. Lavanda, to jesu simptomi smrti, ali ne skore. Naime, od toga se umire, ali sporo i bolno, taman da imaš kad da se sa svima ispozdravljaš na Wall. Kome ostavljaš pasvord?

  7. Stalno sanjam Vukajliju.

  8. Slušam Minu Kostić, numera se čini mi se zove "Dojke od betona" i super mi je.

  9. Stalno sanjam Vukajliju.

    I ja.

  10. propustila sam orgije sinoć kod energije :(((((

  11. Stalno sanjam Vukajliju.

    +1

  12. SMare, pa tebe sam i sanjao.
    Onl'ke slike mi silovale mozak verovatno...

    I messalinu.

  13. Stalno sanjam Vukajliju.

    +1

    Eddie

    SMare, pa tebe sam i sanjao.
    Onl'ke slike mi silovale mozak verovatno...

    I messalinu.

    :D

    Elem, dođoh na ovu temu sa potrebom da nekome ispričam svoju tugu...
    Poslednjih 2/3 izlazaka se kod mene završavaju multiplikativnim pegliranjem koje počinje čim se horizontiram i traje ponekad i ceo sutrašnji dan. Ne popijem previše, taman da me uhvati i ono znate... Ali moj želudac definitivno više ne podnosi etanol u pitkom obliku. Naučila sam napamet šare svoje wc šolje. Jasno mi je da u ovom trenutku prosto zračim svojom seksualnom energijom, ali stvarno, plašim se za razvoj svojih socijalnih sposobnosti u budućnosti. To je to, umreću sama pijući sokiće.

  14. Ahahahahahahahaha.
    Lepo je kad dan počne smejanjem. :))

    Nego, ne znam šta da ti kažem...
    Ti pij koliko možeš. Da te malo drmne, a da ne peglaš. ;)

  15. Ja tebe toliko ne mogu da zamislim kao Fonovku, s obzirom na to sta ovde pises...

  16. Ekspo

    Ja tebe toliko ne mogu da zamislim kao Fonovku, s obzirom na to sta ovde pises...

    U kom smislu?

  17. Mrzi me d'ustanem iz kreveta.
    Ležim s lap topom, čekam da zvoni fiksni ili tako nešto da me istera iz istog.
    Sve me nešto mrzi od kad sam se vratila oko 14h u stan... :(

  18. Uh.. ja umirem.. prodje mi dan, a nista nisam ucila. Glava me boli. -.-

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.