Moram nekom da se izjadam :((

  1. Експериментисао сам са новим бојама и уништио фигурицу :(

  2. church pub
    čekam da zvoni fiksni ili tako nešto da me istera iz istog.

    mišn akomplišd, hfala dobronamernom vukajlijašu :)

  3. lemaja
    propustila sam orgije sinoć kod energije :(((((

    jel to energija resila da pravi orgulje parti povodom nove funkcije? :)

  4. messalina

    Ekspo

    Ja tebe toliko ne mogu da zamislim kao Fonovku, s obzirom na to sta ovde pises...

    U kom smislu?

    Ne delujes mi dovoljno Foncy :D

  5. ma jok leela, to kod nje standardno petkom uveče! opuštanje posle radne nedelje :P

  6. Ne delujes mi dovoljno Foncy :D

    Moram da budem! Nemoj tako! ;)

    ma jok leela, to kod nje standardno petkom uveče! opuštanje posle radne nedelje :P

    Sviđa mi se način opuštanja.

  7. И ово боје много смрде, базди ми цела кућа :( Има да се вренем на сликарске.

  8. Moram da se izjadam. Proteklih par dana živio sam život bez života. Više bih volio da sam otišao u vječna lovišta, gdje ljudi imaju vječne naloge i neiscrpnu inspiraciju. Ipak, čovjek sve uspije izdržati, pa tako i ovo. Bio sam ustrajan i nisam pokleknuo i posegnuo za nekim tamo oruđem za samopovrede, niti sam imao suicidalnih misli. Ipak, ovih par dana su mi trajali kao nekoliko godina i sada sam drugi čovjek. Obećao sam sebi da se više nikad neću dovesti u ovakvu situaciju.

    Zajebavam se xD

  9. Opet s tim "Zajebavam se xD". lololo

  10. Проклет сам. Хоћу да уземем нови моб, а имам толико пречих ствари. Баш сам проклет.

  11. Evo opet mene.Opet sam se napio, oprostite na pravopisu unapred...
    Pre nekih sat vremena, na rođendanu sina jednogo od ortaka, ''drugar'' mi opalio šamarčinu, i to onu mušku. Razlog-jebem liga. Nešto u fazonu- zagrljeni, uz neki narodnjak, on posrnuo pa povukao i mene, izgubismo ravnotežu, a on zabio nos u tortu. Smejanje itd. Malo kasnije, čovek namerno mi ''izbio'' čašu vinjaka iz ruku, prosipah ceo njak na sebe. Počela neka zajebancija u fazonu-ti si lud, nisi normalan, ali sa moje strane, čisto iz zajebancije, jer kad popijem, možeš bukvalno da pišaš po meni, ja se neću naljutiti, jert sam takav tip čoveka, otvoren za zajebanciju. Lik počeo bukvalno da plače kod njedne nebitne cure, i dok ja prilazim da vidim u čemu je problem, on meni opali ŠAMARČINU od koje se momentalno iztreznih. Opali mi i drugi, treči, dodušee slabijeg inteziteta. Ja iznenađen popizdim, stegnem pesnicu i izlemam pošteno lika. Pustim mu krv na usni nosu. On takođe poče se dernjati, razdvojiše nas, on ode kući. Cel ekipa poče me tešiti tipa pusti pijanu budalu i sl. Ali meni i dalje nejasno ZAšto mi je ortak kog poznajem 20 godina opalio šamar na takav način. Ne znam, raspravićemo sutra sigurno, jer mi je njegov rođeni burazer uputio izvinjenje u njegovo ime. Ne znam šta navodi čoveka na tako nešto. Opijao sam se i ja kao stoka godinama unazad, i on, zezali i zajebavali zajedno. Nijada nisma učinoio nešto loše njemu, ni iz zajebancije, a on meni ovako...ne kapiram IČ.

  12. Уморан сам од овога.

  13. Voleo bih da vidim malo više elana na sajtu.
    I da, voleo bih da se vrati definicija dana mada znam da verovatno nikada neće biti vraćena. Voleo bih da vidim kako bi se sve to odvijalo...baš bi bilo gotivno

  14. I da, voleo bih da se vrati definicija dana

    +1

  15. Волео бих да се људи мало више зајебавају бре.... Много је постало...досадно. Све неки хејт бзвз, бананање због сваке ситнице...јбг. Људи се схватају преозиљно а чак се и не познају међусобно... вер ар ол д гуд тајмс...

  16. Meni se prispavalo,al' se bojim da zaspim.

  17. Umoran sam od hejtovanja StrajeKg-a, da ne bude broj kec. Stvarno ne mogu više. Ajde banujte ga više, lik nije normalan. RD je vječni broj kec i tačka.

  18. Zaboli me srce i suza mi krene niz obraz kada zovem Duba a on se ne javlja.
    Pa gde si bre čoveče, nema te nikako... Što se ne javljaš? :)

  19. Pa nea me niđe, nisam vidio kad si me zvao.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.