Moram nekom da se izjadam :((

  1. ae zvaću te u ovoj sedmici, pa idemo negde na pivo...

  2. Ae, ti častiš, naravno. Pa da, jebo te, ti si bio banovan. Velkam bek :D I imaš gej avatar.

  3. naravno da častim.
    Pogledaj na profilu šta piše za avatar. :)

  4. U suštini, jebe mi se za sve...

  5. Ne znam sta da radim. Da li da idem u inostranstvo tamo da zivim, ili da ostanem ovde. Lomim se vec godinu dana. Ne volim strance, ali ne volim ni domace, jbg. Eto.

  6. Idi, uvek se mozes vratiti ako se zajebes.
    I ja sam razmisljao da odem u inostranstvo za nekoliko godina.
    sad imam 16.

  7. Ne znam sta da radim. Da li da idem u inostranstvo tamo da zivim, ili da ostanem ovde.

    kako god odlučiš kajaćeš se. Živimo u usranoj zemlji, ali biti gastarbajter je takođe usrano..
    I obrnuto :)

  8. Mrzim jebene Slovence! Zbog njihove naužurnosti nemam posla, gazdi je dosadilo da me plaća da visim na Vuki i idem na prinudni od četvrtka :(

  9. pojela me rakija, crćiću jednoga dana. i neka ću. pi'

  10. Sa ovog kompa na poslu, mogu normalno da postujem na forumu, ali ne mogu da šaljem komentare na definicije. Ne znam zašto je to tako, a u nekim situacijama bih na dupe progovorila da mogu. Eto.

  11. Пиздим када ми нека зиљавуша/шабанчина препричава форе са Вукајлије.

  12. Видех данас трудницу у барем седмом месецу како пурња све у 16.

  13. http://userserve-ak.last.fm/serve/126/58757441.gif

    Како може ово?! Како?!
    Ах, како бих је прошетао главном улицом мога града, само за руку да се држимо, да нас виде људи. Ништа више.

  14. uhvatio sam sebe da dobrih desetak, petnaest minuta samo klikćem po vuki...ne definišem, ne posterišem, ne ocenjujem, ne četujem, ne postujem....ulogujem se i jednostavno klikćem...u tim trenucima da stoji neko iza mene i vidi šta radim, pomislio bi da igram neku igricu ili bi pomislio da sam retardiran...i ja se nekad zapitam...

  15. uhvatio sam sebe da dobrih desetak, petnaest minuta samo klikćem po vuki...ne definišem, ne posterišem, ne ocenjujem, ne četujem, ne postujem....ulogujem se i jednostavno klikćem...u tim trenucima da stoji neko iza mene i vidi šta radim, pomislio bi da igram neku igricu ili bi pomislio da sam retardiran...i ja se nekad zapitam...

    +1

  16. i ja podržavam kramponom-omonov post
    +1

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.