Moram nekom da se izjadam :((

  1. U narednih par dana neki ljudi će da se usele u drugi deo kuće. Moja pokojna baba dala je mojoj tetki a njenoj ćerki taj deo kuće i telefon je na njeno ime (tetka ima stan u kome živi i kuću od pokojne svekrve). Kada je baba umrla produžili smo kabal telefona kroz zid i prebacili kod nas u sobu. Dobili smo Adsl kad i svi. Kada se ti ljudi budu uselili (kupili su taj deo kuće) prebaciće fiksni tamo a adsl će nam skupljati prašinu dok ne dobijemo broj. Ko zna koliko dugo ćemo biti bez interneta a ja i žena navikli na Vukajliju. :(

  2. Ko zna koliko dugo ćemo biti bez interneta a ja i žena navikli na Vukajliju. :(

    sad znaš šta ti je činiti sa ženom bar:)

  3. Činimo bez problema. :) Navikli mi na ispade članova i dobre fore.

  4. Da je Franc Kafka živ... Pa jebala bih mu majku za sva vremena. Dočekah zoru uz Proces i opet ga ne pročitah što znači još preseravanja od strane razrednog. Pa jebem ti knjigu koju MORAŠ pročitat'.

  5. Najebao bih se majke nekom. Previše sam nervozan i tako rado bih nekog odvalio od života...

  6. Ima dana kad mrzim što sam žensko...
    Ama, mrzim sve redom...

  7. Zasto ljudi ne shvate da ne vole svi jebene sampinjone 90% onih koji prodaju picu na sistem parce 100din imaju u ponudi samo jednu jedinu vrstu i to sa pecurkama.

  8. Мрзим јебене Немце и њихову Бундеслигу. Ено оног Бајерна што не побеђује кад треба сад забио шест комада вечитим јадницима Хамбургу. Маму им швабску.

  9. Popij čaj, kupi tabletice Pantenola, aj trk do apoteke, još su otvorene :)

  10. TO što ti kaže natnat ali pazi na one kul likove što kupuju POTENCIAL :)

  11. TO što ti kaže natnat ali pazi na one kul likove što kupuju POTENCIAL :)

    HAHAHA I još ga ne plate! :)

  12. Moram nekome da otvorim dušu, pa ovako:
    NAvikao sam svaki dan u školi da jedem burek s jogurt i sad ako bih ušteko lovu za ktitora morao bih da jedem kiflu a ne mogu s' konja na magarca.... Šta da radim?

  13. нисам био у кладионици 14 дана...нит ушао, нит шта играо...

    терам даље, обавештаваћу вас....реално вас заболе туки,..:) али оћу да видим докле могу...

  14. Управо сам убила комарца. Није да жалим, баш напротив, него, ускоро ће по цео дан да буде навала тих проклетих зујала. -.-

    Едит: Лоле, не иди у школу. ;)

  15. LOL sve na zvezdu u kontri...za par kola kad vide da ne mogu da stignu partizan ima prodaju par utakmica..sačekaš lepo, staviš singl, dvojka oko 6 i samo se smeješ...

  16. Meni se ide na Bahame... Sta ja da igram?

  17. Javio ne čita PVT i to me pogađa!

  18. merci gađaj barsu i real iz 1-2...na progresiju..al treba ti kinta...staviš prvo kolo po 100 dindži, obe tekme singlove i jedan vezano... pa po 200, pa 400...i kad te zvekne ima za bahame i da ostane kusur..a do kraja ima odigraju prelaz brez problema...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.