Moram nekom da se izjadam :((

  1. riknuo mi kabl od laptopa! ono sranje od kabla koje ulazi u bateriju nesto se sjebalo, ne moze da se popravi, moram da kupim novi - 50 evra!!! riknuo mi i dvd plejer, ne znam sta mu je, samo je prestao da radi! i tu sad moram 50 jevreja! pu bre! bem ti lebarnik! muka mi od sveg ovog sranja! pu!

  2. riknuo mi i dvd plejer, ne znam sta mu je, samo je prestao da radi!

    Je l' se otvara barem kad pritisneš dugme?

  3. UBUĐAO MI SE AJVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR!

  4. nista mess, mrtav je skroz kao da je izvucen iz stekera... mozda su crkle bakterije na daljinskom, pa nece bez njih da radi!?

  5. Niko ne ocenjuje definicije. :(

  6. Lemi, mislila sam da je dvd čitač u pitanju. Sorry :) Sa plejerima nemam pojma.

  7. Čekao sam juče Hetafe za 650 EUR, primili gol u 94om minutu aaaaaaaaaaaaaaaa

  8. Ау, ја би моментално скочио са 20 тог спрата

  9. Prestao pušiti juče...

    Vibrira mi glavudža i nervozan sam ko hijena. Odgrišću nogu nekom, ovih dana, do kolena...

    Opet...ako zapalim, pička sam...ne vredi.

  10. Prestao pušiti juče...

    Vibrira mi glavudža i nervozan sam ko hijena. Odgrišću nogu nekom, ovih dana, do kolena...

    Opet...ako zapalim, pička sam...ne vredi.

    To ti je prva dva dana. Nakon toga ces biti konstanto umoran par dana, i nakon petog-šestog dana, rešio si se fizičke zavisnosti.

    E, a ako nakon toga zapališ, stvarno si pička.

  11. Ne mogu da isteram Japance iz kuće. Kako odvrenem česmu, dva-tri iscure!

  12. danas je mojoj bivšoj ženi rođendan..čestitao sam joj i tako to...

    nekako mi nedostaje...

  13. Prestao pušiti juče...

    Vibrira mi glavudža i nervozan sam ko hijena. Odgrišću nogu nekom, ovih dana, do kolena...

    Opet...ako zapalim, pička sam...ne vredi.

    Moje iskustvo: prve dve nedelje te hvata nervoza, prava nervoza i onda kapiraš: nervozan sam jer mi se puši.

    Posle toga vidiš cigaretu ili se setiš iste, pa te tek onda hvata nervoza. To je psihička kriza. Ja sam iste nedelje kada sam ostavio pretrčao bogaoca na fudbalu i bio ludo zadovoljan. Prestao sam da smrdim, a pljuge su u Dojčlandu pet jevreja tako da štedim 150 evra mesečno.

    Naravno, ako poklekneš, pičketina si najgora.

    danas je mojoj bivšoj ženi rođendan..čestitao sam joj i tako to...

    nekako mi nedostaje...

    Uradi nešto, jebote. Baš si me skenjao. Uradi nešto!!!

  14. šta da uradim..imam drugu ženu...i decu s njom...samo mi nedostaje, ništa više...

  15. Proći će te, napiši definiciju da se smiriš. :P

  16. istice mi ekspres dopuna, znam kada uplatim 50 dinara, da ce mi odmah skinuti 44, nije mi lako...

  17. Hoću da idem u Libiju da pomognem Gadafijevim snagama i da poginem u borbi protiv demokratije, ali ne znam da li mi treba pasoš pošto ga nisam regulisao, a i nemam nikakvo vatreno naoruženje. Spretno rukujem sa noževima za bacanje (pogađam jabuku kroz centar sa 20 metara), ali bez neke pucaljke će to slabo da ide.

  18. oblak kaži broj..ako si 064 uplatim ti ja 200 kinti..oma...

  19. e jesam matori, al naprosio sam, tako da smo taj problem resili :). Tako da ostaje samo jedan problemcic, izgleda da cu zaglaviti sa devojkom koju ne volim, eto grize me savest, pa sta se o tome misli...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.