Moram nekom da se izjadam :((

  1. Prijavi je nekom modulatoru na pvt, onako pederski, uz obrazloženje zašto bi je trebalo ubiti :))

  2. Уплати ктитор па је обриши!

  3. Уплати ктитор па је обриши!

    E, kako se toga nisam setila...

  4. није моја Хендлдтрут! па стога не могу да је обришем тако :)

    Месс није фер рекох,, могу ја то, ал реално, глупа је за медаљу ал донела је прегршт бодова... стварно не знам шта ћу :) Могу теби на ПВТ да је бачим чисто да потврдиш да хје глупа ал ако обећаш да је неш саранити? Оке?

  5. Фејз, да је моја ја се не бих бунио. А не верујем ни да би се тај други аутор... Само је ти предложи.

  6. Могу теби на ПВТ да је бачим чисто да потврдиш да хје глупа ал ако обећаш да је неш саранити? Оке?

    Baci. Ali šta ti znači moja potvrda da je glupa kad se, eto, preko 300 ljudi izjasnilo da nije? :)

  7. јбга, не верујем да могу вако тек, можда кад са њим будем на пвт о томе разговарао, ал ко зна, можда ме само и прође тај бес због ње, који је стварно превелик! Кад је случајно негде видим дође ми себи око дизвадим... јбга!

  8. Дај је онда мени, а ако ја проценим да си у праву, ја ћу је и предложити за сањебри.

  9. Причај са њим, али онако около. Како ти је добра ова, како она дефка. Па онда поменеш ту како није лоша. Па мало испиташ шта он мисли и да ли му је драга. Онда као кроз шалу поменеш: ај обришемо ти и ја по једну дефку, па му сунеш мало ракијице. Као из зајебанције. Мислим да би ово прошло, а ти размисли. (ваљда неће прочитати ово)

  10. ахахахаха ТИ СИ ЦАР Хендлдтрут! ОБОЖАВАМ ТВОЈЕ ПОСТОВЕ ! ОЧЕКУЈ ПВТ У КОМ ТЕ СМАРАМ ДА СЕ ВИДИМО!

  11. Јој, тачно сам знао да ти смета моја дефиниција! Реци слободно која, па ћеш ракију частити други пут.

  12. не бре тебе нисам сконто још на сајту са овим сам баш океј... ал оно ако ми буде сметала твоја вала ћу ти рећ ома нећу вако ко пичка да постујем шифровано :)

  13. Briši definiciju, ko ga jebe kad ne zna da piše. Ali da se obrišu i Fejsu 3 po slobodnom izboru jer je smorio, a u stvari je isp'o pičketina jer nema muda da kaže čija je definicija. Fejse, možeš da se sagneš Stefanu Kostiću :D

    Bat, vi did čeriš it, end vi vil du it agen ;))

  14. ВИ ЧЕРИШ Д ПЛЕНТ! О ЈЕС! ВИ ЧЕРИШ! лололол

  15. Бацих случајно чоколадицу.

  16. ЛОЛ каква кретенка :)))))

  17. Данкане, срам те било!!
    :))

  18. МВАХ :)))

    Пхахахахахаха!! :)

  19. Nervozna sam kao pas,dugo već.A nervira me što se nerviram.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.