Moram nekom da se izjadam :((

  1. Cara neće da radi ono što radi, nego nešto drugo, pa ga je javio posavetovao da radi ono u čemu je najbolji, samo sa proširenim horizontima.

    Realno, još dva proširenja, i jebači se kandiduju na parlamentarnim izborima, dođem na leto u Srbiju, ono bilbord

    JA JEBEM

  2. Народе, хвала вама на честиткама, али гдје сте се залетили? Ријеч ''можда'' нисам ставио реда ради. Ништа није сигурно, и кад се све опције сагледају, шансе нису велике. Да не буде касније да сам вас палио...
    С друге стране, Окс нам је сигуран. Ту се и ја придружујем честиткама. Нек је са срећом!!

  3. Е онда Фацо - Можда ти честитам :)
    Оксу загарантовано честитам :)

  4. Definicije su tako slabo čitane da se, kad skrpim 20 pluseva, našikam i pravim haos...

  5. kad skrpim 20 pluseva, našikam i pravim haos...

    Hahaha. Vrh. :))

  6. Окс, честитам! :)

  7. Fala svima! Bete mi sve ako taj minut dok čekaš da test pokaže rezultat nije najduži minut na svetu...

  8. Čestitke svima koji će đecu da dobiju uz poruku nek Vam je sve srećno i berićetno!!!

    Vehbija Ćoralić
    Nego lepo, naiđi na 10-ak dana, da smo pod sankcijama nismo, naprovajduj se blajva po evropskom kursu, i dok se pročuješ plaćaće tebi €20000 da ih oženiš i vodiš u Srbiju. A treba i na drugare misliti, ove naše i neće više k'o nekada.

    edit: Da pušu. Ne babe, generalno.

    Biće Cara poznat, obići će svijeta,
    svaka švapska baba, potencijalna meta!

  9. Caro, 100 godine. :)

  10. loloolol, de si Eddie :)))

  11. ЦАРООООООООООО, па где си панданчино окорела?! :)

  12. loloollololo, de si brate matrix. A čuo sam razne priče o tebi. Svaka čast u glavnom! Dobar si :)))

  13. КВАКве приче? :)

  14. Da si dobar jebač :)))

  15. на матриксу јебање остаје

  16. A i Zmie nema.
    Svi dobro znaju da bez nje ne mogu da jebem. :P

  17. kada nema zmie moj je zigot sirot!

  18. jel ova muzika ide i kod vas ili samo kod mene?..od kad to?..može li neki treš metal ili bar Mocart?

  19. Еди, јебем ја иди види како сам објаснила неке ствари.

  20. имам један велики проблем... постоји једна дефиниција која ми је трн у јебеном оку и због које с времена на време пиздим и коју бих тако желео да видим обрисану, тј сарањену... али никако не могу да је пријавим за брисање јер је од аутора ког поштујем и ценим због неких других дефиниција који су суво злато сајта! Е сад, дефка има једно 300 у плусу, и мало би било безвезе да се тај број поена обрише аутору самим тим и дефка, али опет пиздим од саме помисли што је она међу живим дефкама! Е шта да радим кој курац!? помозите! зајебана дилема за вукајлијске појмове