Moram nekom da se izjadam :((

  1. :и даље, још јаче:

  2. Нећеш ме натерати да променим смајли :(

  3. Не покушавам.

  4. :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

  5. О, забога! Смири се!

  6. Ок, ок... Мислим да сам се довољно изјадао због неузвраћених симпатија...

  7. И сад је све у реду?
    :)

  8. А, не. Само се не бедачим јавно. Али неузвраћена симпатија не може да се преболи тако лако.

  9. И све због малецне чоколаде...

  10. Ма, јок. Због зиљавог пољупца лолололо

  11. Још тужније.

    лолололо

  12. Nedavno sam bio u zoološkom vrtu i ostavio paket maramica pored kaveza. Odjedno naiđe emu ( http://viskot.files.wordpress.com/2010/01/emu.jpg )

    I pojede ih...

    Plašim se da će životinja da umre...

  13. Bond, on se plaši.
    Ma boli te tuki, nije tvoj emu :D

  14. Zamišljam ga kako mirno šeta po kavezu, gutajući onaj paket. I odjedno pada na leđa i počne da kašlje i crkne.

  15. Сере ми се од политичког ангажовања Звездиних навијача. Још мало и почеће скандирањем да подржавају или да се буне против предлога о промени тамо неког закона... Јебо вас Путин, Мишић, Гробари, Косово, Тадић, Јочић, не идем због тога на утакмицу!

  16. Sere mi se od navijača.

  17. A kako mrzim kad dobijem hejt, a nikog nisam vrijedjao taj dan. Pa gdje ce im dusa? Dolaze glupa djeca na sajt samo sa razlogom da definisu kurac, picku i fejzbuk i onda kad im kazes "epic minus" digne im se mala djecija kita i lupaju minuse. I onda meni Milica kaze ne moze da se brise hejt, vrijedjas. Ma koga vrijedjaaaam? Ni jedan autor koji je duze na sajtu i koji tu treba da ostane ne bavi se hejtom, alo! Samo djeca mutava. A jebem ti. Aj uzdravlje!

  18. I onda meni Milica kaze ne moze da se brise hejt, vrijedjas.

    Vidiš, to nije u redu.
    Ako vređaš, treba da te banuje i da ti skine hejt. :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.