Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ja napisem nekom ko ima tri definicije sa ukupno 12 pluseva "Definicija ti je sranje" i za to ne moze ban, al on baci hejt na mene za sekund. Ali onda mi kazu Slobo ne prozivaj i nema hejta. Gdje ce im dusa?

  2. onda mi kazu Slobo ne prozivaj

    'Bem li ga. To mi već nije jasno.
    Mislim, nije prozivanje, samo kažeš šta misliš o definiciji na malo grublji način. :)

  3. Sta bi ti realno uradio da ja dodjem i lupim komentar "Definicija ti je govno, evo jedan minus!". Normalno je da se iznerviras i da me zamrzis, al to je 1 minus, a ima jos 5000 aktivnih autora. Al ta gamad odma napad vrsi. I sad sam gledao defku na naslovnoj sva ishejtana. Emocije me neke ponijele

  4. Pa kad bi to napisao, obrisao bih ti komentar...da ne kvari ugled definicije. :)

  5. Eddie

    Objasnijo.

  6. slucajno metnuo - na jednu bez minusa

  7. Koliko ima pluseva?

    Ja znam jednu sa 100:0

  8. Opet mi ne radi crna boja u štampaču, opet ću morati da duvam u ketridž!

  9. Imam proliv vec neka 3-4 dana i ne popusta skoro pa voda...
    Edit: Sto je najgore ne smem prdnuti 3-4 dana...

  10. Iskljucili mi telefon a pitanje je vremena kada ce i internet.

  11. Sta je, recesija?

  12. Имам цимера који смрди неким уникатним, ароматичним смрадом. Не, он не смрдуцка. Он својим смрадом ОБЈАШЊАВА. Базд који ће посрамити групу пума. Његов воњ даје нови смисао глаголу смрдити. Сад ми други цимер, који му је неколико пута скренуо пажњу да се окупа (чему ја лично не видим неки смисао јер лик увијек носи исту смрдљиву кошуљу и панталоне) преноси како је овај напао шта сере, јер као купа се сваки пут кад отпутује кући. Што је брат брату, једном мјесечно. Не чешће.

  13. Имам цимера који смрди неким уникатним, ароматичним смрадом. Не, он не смрдуцка. Он својим смрадом ОБЈАШЊАВА.

    Znam i ja jednog lika koji ne da smrdi nego BAZDI, i to na naftalin kako sma mogo ja da primetim. ONako stvari koji nisu godinu dana oprani bili to zimski ili letnji.. Godinu dana stoje u nekom regalu ili gde vec i to kad obuce. Offf Boze, udari se okasti trines!

  14. Zajebava me kompjuter. Sve je na engleskom i stalno moram da klikćem na show original.

  15. Samo mi reci koji deo problema.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.