Prijava

Slavk0

Браћо...халтери ме ненормално ложе. Је л' се то рачуна у фетише, или треба нешто болесно?

* malopre

Ma to je ok, bolesno je kad' te loze istetovirani halteri...

Yeah baby...o tome ti pricam halteri i babe....uhh jebote koliko sexualnih fanatzija cuci u meni...

Дотеру, ти то предлажеш саљевање страве?

Mislila sam na tvoje traume, Dzimi. Na cike u crnom i sa bradom. Ne vampiri.. Nego oni sektasi.. Onih sto ih najvise ovaca slusa na nasim prostorima..

Пуфнице, још нисмо утврдили да ли је само црна боја у питању или је фора као са малим Албертом. Не можеш тако нападна бити... Полако, па да сам каже. Е онда идемо да му се наџемо.

Не саљевам ја страву... нисам баба јеба га...

Него јел' има фанова бичевања ?

Volem one svingere. Mislim da sam i sam svinger. To mi je nekako kul. Bio sam na par okupljanja i mogu vam reći da nije loše. Pali me ta velika koncentracija golih tijela u malom prostoru.

I stopala su mi fetiš. Al' ne ono klasično balavljenje za stopalima nego ono kada te riba trlja stopalima po spolovilu. To mi je isto kul.

I fetiš mi je masaža kao predigra. Sa dosta bebi ulja. Više volim da ja masiram djevojku nego ona mene. Baš se rasplinim.

Mislim da sam poremećen.

Mislila sam na tvoje traume, Dzimi. Na cike u crnom i sa bradom. Ne vampiri.. Nego oni sektasi.. Onih sto ih najvise ovaca slusa na nasim prostorima..

А, то... Немам ја трауму од њих. Могли би они од мене. :))

Дотере, ја мислим, кад би те неко плаћао за сваки просер, ти би за месец дана постао милионер. (у доларима)

Неће гром у коприве... воло бих више но леба да једем. А тад бих мого и леба да једем...

Volem one svingere. Mislim da sam i sam svinger. To mi je nekako kul. Bio sam na par okupljanja i mogu vam reći da nije loše. Pali me ta velika koncentracija golih tijela u malom prostoru.

Ovo uopste nije strasno, ali realno velika vecina su jako neprivlacni ljudi.

Ali naleti i dobrih pičoka. Zavisi od sezone.

ја... је...бем...

А шта је са оним класичним оргијањем ? Или оно ко у кујни када храна лети на све стране за време секса ?

Volem one svingere. Mislim da sam i sam svinger. To mi je nekako kul. Bio sam na par okupljanja i mogu vam reći da nije loše. Pali me ta velika koncentracija golih tijela u malom prostoru.

Брате, завлачио би курчину у исту рупу где је неко други своју завлачио непосредно пре?
Пустио би неког да ти трпа жену?

I stopala su mi fetiš. Al' ne ono klasično balavljenje za stopalima nego ono kada te riba trlja stopalima po spolovilu. To mi je isto kul.

Е, то је куљ.

I fetiš mi je masaža kao predigra. Sa dosta bebi ulja. Više volim da ja masiram djevojku nego ona mene. Baš se rasplinim.

А тебе додатно наложи то што је она почела да лучи влагу, а? А? А?
Тај рад. Капирам.

Skocimisu, kao da tamo imas neki izbor, zaboga! Jebe se ko se dohvati, kao zivotinje! Da je trip kao u filmu Zebra's Lounge- e, to je vec hot. Ali ovako... Bljuv.

Aman ljudi odo ja spavat ,kasno je...i Dzimi ako nemognes zaspati veceras zbog ljudi u crnom uzmi besendin i zagrli meda...Noc

Lord Triša
Него јел' има фанова бичевања ?

Volim ja bičovanje. Al' samo ako se zna sa bičem, a ne kožu da skida.

zlocesta pufnica
Skocimisu, kao da tamo imas neki izbor, zaboga! Jebe se ko se dohvati, kao zivotinje! Da je trip kao u filmu Zebra's Lounge- e, to je vec hot. Ali ovako... Bljuv.

Ali imaš ono prećutno, kao u Džonijevoj pjesmi: dolazim ti kao fantom slobode
da te vodim ravno do dna. Pa se malo duže posvećujete jedno drugom. Bude tu svega.

Желио бих да будем предводник чете буккакеиста !

Konačno. Nisam smio i to da započnem.