Prijava

Šta mislite, ima li na Vukajliji aktivnosti tajnih službi poput BIA, VBA, CIA, KGB, MOSSAD ...???

Ako su agenti aktivni na ovom sajtu, a jesu, da li samo posmatraju ili su aktivni kroz lik i delo nekih članova???

Koji je cilj njihove aktivnosti???, konstruktivno ili destruktivno-subverzivno delovanje.

Koji član Vukajlije radi za CIA, koji za KGB, a koji za BIA ???

Jebes tajne sluzbe kad imamo mafiju... Ona ne pita za previse informacija, samo ukloni problematicne.

mislis banuje i overi

Mislim ukloni. Trajno. I nemamo pojma kud se denu covek, ne smemo ni pitati jer cemo i mi najebati.

To Dzimi radi za MOSAD, to je njihov stil.

Jebes tajne sluzbe kad imamo mafiju... Ona ne pita za previse informacija, samo ukloni problematicne.

хахаха! :)

Bogumi, ne znam za njega, ali ja videh sinoc u akciji jednog. Dodje ludak na sajt, a svi znaju da su ludaci opasni jer previse znaju, ja ponudih coveku broj psihijatrijske ustanove, ali onda dodje ON. Gospodin Covek. Seretski se nasmesi i covek nestade dok si rekao keks. Bez traga. Kao da nikad nije ni postojao, kao da nije za sobom ostavio zenu, troje balavih klinaca, jednu musavu cobanicu i jednu ovcu koja jos pati za njim posle one strasne zime kad su se zajedno grejali. Tuga Bozija.

pufnice

ON je radio za Alkaidu, a takvima se desavaju takva sranja

Joj, 'bem mu misa, dokle vise ovakve teme?
Ima li spijuna?
Ima li zlikovaca i kriminalaca?
Ima li poznatih na Vuki?
Koga od moderatora mrzite?
Ko jebe najvise na Vuki?
Ko se sunja po Vuki?
Kakvi kompleksasi postoje ovde?
Sta biste rekli moderatoru kad ga sretnete?
Da li moderatori imaju penise za makar 35% duze i moderatorke grudi barem za broj i po vece?
Dokle?!

докле год је забавно :)
а иначе, није искључено да ко зна ко прати овај сајт, ипак свашта се овде пише, и то не само од стране шашавих пубертетлија..

zlocesta pufnica

Joj, 'bem mu misa, dokle vise ovakve teme?
Ima li spijuna?
Ima li zlikovaca i kriminalaca?
Ima li poznatih na Vuki?
Koga od moderatora mrzite?
Ko jebe najvise na Vuki?
Ko se sunja po Vuki?
Kakvi kompleksasi postoje ovde?
Sta biste rekli moderatoru kad ga sretnete?
Da li moderatori imaju penise za makar 35% duze i moderatorke grudi barem za broj i po vece?
Dokle?!

To, pufnice, ljubim te u dukat :)

Ili dok se ne odraste? Jeste duhovito jednom, dva puta, pet puta, ali vec kod 843eceg se pitas DOKLE KOG K?!?!

A šejpšifteri?

Осим Мафије, на племенитој нам Вукајлији ординира и организација састављена од око 120 одабраних оперативаца, који се боре против једног од наутицајнијих чланова "фамилије".
Имају и своју фејсбук страницу > http://www.facebook.com/pages/Dimi-nacicu-te-u-gradu/158383197513486

Гадни су и ја се не бих зајебав'о с њима.

Benjo Polumenta: Džimi, kad te zgrabim pa te ščepam....

.. за тукија.

џими ајде имамо жалбе тамо на пријављивању аутора за вређање.