Prijava

Meni se svida ideja da ne mozemo da imamo definicije dana. To bi nekako izjednacilo glasove koje dobijamo cisto na osnovu toga sto smo moderatori, a toga ima.

Moram da objasnim i ovo - od kada sam postao moderator primetio sam da dobijam znacajno manji broj minusa.To je verovatno posledica toga sto neki clanovi veruju da mi tacno znamo ko nam je dao pozitivan a ko negativan glas na odredjenu definiciju pa se plase odmazde.Ovo uopste nije tacno - nama sa desne strane definicije stoji isto sto i kod vas, broj glasova za i broj glasova protiv, ne pise od koga su ti glasovi.Zato - glasajte po savesti bez obzira na to sto smo moderatori.

Не знам у чему је поента ове теме?
Нити свако од модератора може на исти начин (у контексту брисања дефиниција или оцењивања дефиниција или сличног) да допринесе овом сајту, нити би то требало да буде тако. Неко ће се истаћи брисањем, као на пример zyclon, неко ће да јури хејтере, неко ће да оцењује и чита, неко је довољно да буде ту кад остали нису чисто да се нешто не деси.
Интерпретато, сваки човек па и модератор има неке своје дарове или афинитете... а верујем да свако од нас врло добро зна која су му задужења и обавезе као модератора...

Poenta je u tome sto clanovi traze topa fore u trci za definiciju dana :)
Che-Vu i ja im velikodusno dajemo oba topa i kraljicu jer ionako nismo imali definiciju dana jos od kad je Vukajlija imala crno - beli dizajn.
Ceka se sta ce im reci Jurodivi jer on drzi monopol na definicije dana.Ja ne zelim biti tu kada se to desi :D

pa čija je definicija pobedila????? sad će ljudi da lome vrat narednih par dana :)))

Zadovoljan sam i odzivom i kvalitetom odgovora.Nadam se da ima osnova za kvalitativan korak napred.Modovi su pokazali da su "na liniji zadatka razvoja sajta"-i to mi je stvarno OK. Čekamo drugu stranu-"definizatore" da kreativno prevaziđu"tekuće probleme".
Molim najmlađeg moderatora da "sačini zapisnik i stvar preda nadležnim organima na dalje odlučivanje".

Jedinica..ca..ca.. šesnest.estesesest...
dakle svideo mi se predlog iskusnog da više učestvujemo na pedagoški način kroz komentare.
Ne bih ukidao def dana, to je meni lično još jedini afrodizijak ovde na sajtu, ali bi voleo da to malo bolje napravimo. Takođe tu podržavam iskusnog, ili ko je već to predložio, da na nekom posebnom mestu stoji pet ili tri defki koje su po broju glasova u igri za def dana. Naime gledajući aktuelnu def. dana i upoređujući je recimo sa 10 sigurnih znakova da ste na multilevel prezentaciji , moram da primetim kvalitativnu razliku između senzacionalizma i kvalitetnog i mukotrpnog naprezanja interpretativno-perceptivnih moždanih centara u korteksu. A da su te dve, tri ili pet defki stavljene na crtu bila bi druga priča. Naime, primetio sam i kod sebe, da skroz drugačije gledam na defku (bilo svoju, bilo tuđu) kada ona postane def dana. Defka za koju mislim kako sam je sjajno napisao, zgadi mi se kad vidim da postane def dana, i mislim se, Bože, ko li mi dade plus?!
Da je i kod drugih tako, kaže činjenica koliko defki dana više minusa popiju kad to postanu, jer jednostavno, možda to i nisu zaslužile...
tolko.

@ Jurodivi,
Drago mi je da si se i ti javio, s obzirom da smatram da si ti trenutno wunderkind(or wonderbra...;-opaska ima pozitivnu konotaciju ) ovog sajta koji vuče veliku pažnju i cenim sve tvoje odgovore, volim kada se ljudi sa jakim egom uključe u traženje rešenja koje može biti dobro za sve i mislim da konkurencija nekoliko najjačih def. u posebnoj trci( sa tim nekim posebnim dugmencetom može poboljšati situaciju- skoro tri biološke generacije su među autorima sa različitim pogledima i iskustvima, pa je sigurno potrebna dodatna glasačka aparatura

jbg.. prirodna selekcija nije uvek najbolje rešenje
"mala bara mnogo krokodila!"

jedan predlog: naziv teme šalje pogrešne signale, stiče se utisak da se radi o još jednoj "srbe na vrbe" gde je iskusni bulka, moderatori tulipani a ostali članovi hrizanteme. htedoh reći deluje kao da je još jedna od onih pljuvačkih u pitanju, što nije.

Nego da kažem samo da kaizen nije tu narednih nedelju-dve, makar nije aktivno, tako da treba do tada sve lepo razraditi šta kako i zašto, pa da ga onda zaskočimo čim dođe :)

"srbe na vrbe - slovence u dupence"
:D

Slažem se sa drugom Surovim-Jurodivim, a ako hoćete možete i da bacite "ključ-katanac" na temu-ima dovoljno materijala...;)

Ja sam za to da se jurodivom zabrani da ucestvuje za definiciju dana, nabija mi komplexe...

...zbog čega onda još da živim?!

Da mucis druge, sad kad si mod...

Zamolio bih g.Jurodivog da u svom moderatorskom životu ne podlegne uticajima B.Živojinovića i Chu Noa-i da muči sa stilom, a ne da krlja na veliko kao napred navedeni likovi...