Prijava

Ko hoće da hejtuje, da prvo nešto doprinese sajtu.
Verujem da bi ovo bio vrlo efikasan način da se spreči hejtovanje i samolajkovanje sa naloga koji su specijalno sa tim ciljem napravljenim

Ne, bolje 128. To je okruglo, ali 100 je nekako realinje očekivati.

Bilo je milion ovakvih predloga.

Ja sam tek nedavno počeo da dolazim na forum, pa nisam video. U svakom slučaju, bilo bi pametno ovako uraditi.

Nigde ne postoji ovakav princip, nema logike ni da to bude ovde. Da se kvalifikujes za glasanje, pa kome to jos pada na pamet?

Postoji u životu..kad napuniš 18, možeš da glasaš :)))

Не треба да буде такав систем. Реално, шта значе поени?

Али треба да постоји дугме на профилима људи да могу ЈА да им искључим опцију да могу да гласају. Тако би најпаметније било.

Али треба да постоји дугме на профилима људи да могу ЈА да им искључим опцију да могу да гласају. Тако би најпаметније било.

Ovo uopste nije los predlog. Ko stalno zloupotrebljava glasanje, gubi pravo glasa. Ili bar suspendovanje na mesec-dva-tri. Ne krace od toga, ne moze se preko noci privesti pameti.

Ja хоћу да мој глас вреди више од гласа неког почетника ,.....јесте да....

Ja neću.....svi smo mi isti.....manje ili više pametni ili glupi , manje ili više duhoviti , manje ili više bezobrazni ili ne. Vukajlija je zabava. Nažalost okruženi smo raznim selekcijama i segragacijama u životu , dijelimo se između sebe po svim šavovima i osnovama a neka Vuka ne bude primjer djelidbe na one koji su "mravi" i na one koji su "atomski mravi".
Ko hejtuje-fasuje ban i to je to....

Vukajlija je zabava.

Kurva i svetica. Abraxas, ime kurve i svetice iz ONOG Heseovog romana. Ime Santaninog drugog albuma.
Zasto je jedan od najznacajnijih autora nadenuo sebi nik sa referensom i stamparskom greskom na meni presvetu AbraxAs?
Ma, kad se glasa, nek' se glasa, sto se mene tice.
Bolje Spektrum u ruci nego Komodor na grani.

Ako neko ima manje od 80+ ne znači da će da hejtuje :)

Џими
Не треба да буде такав систем. Реално, шта значе поени?

Али треба да постоји дугме на профилима људи да могу ЈА да им искључим опцију да могу да гласају. Тако би најпаметније било.

Kažnjeni bi se u tom trenutku osetili kao da ne može da im se digne...Zabagovao mi je komp par puta, znam kako bi to izgledalo...

Ne ne ne ne ne ne en en en ene ne ne en ene ne,,,, 20000 granica!

komunizam socijalizam fasizam kapitalizam ...etc

Само укинитие право гласа женама, деци, младићима млађим од 30 година и робовима. Има све да ради ко по лоју.

Само укинитие право гласа женама,

Nem šta da dodam. Vidi se da je čovek iz Čačka. Domaćin.