Prijava

Nesto imam utisak da se vukajlija debelo zaglavio i da na neki nacin tapka u mestu. Verovatno ova recenica zvuci malo nejasno, pa da razjasnim:
Sve pozitivne promene koje su se odigrale u poslednje vreme dovele su do toga da sad vuka f-onise kao jedan kvalitetan, dobro podmazan mehanizam. Nema vise velikih frka, broj clanova sve vise raste, ima dosta dobrih definicija, gomili autora popularnost siba samo tako, itd, itd. U svemu tome imam utisak da je sajt izgubio dosta onog shmeka koji ga je krasio ranije, da kvantitet preovladava kvalitet, da se dobre defe jako brzo gube u moru novih... Nekako, fali onaj impuls koji me je ranije terao da sate i sate provodim samo na vuki. Naravno, to je i posledica zasicenja i smene generacija na vuki, uslovno receno mogu vec da se svrstam medju malo starije clanove. Ipak, zanimljivo je da je to zasicenje pocelo da se poklapa sa pocetkom definitivno pozitivnih promena na vuki, i nek mi sad neko objasni u cemu je problem?! A mozda me samo drma jutarnja proser depresija, jebem li ga... E, da, i ovo oko popularnosti pomalo gubi smisao, na sajtu ima trenutno 43 clana sa rejtingom preko 2000, 21 sa rejtingom preko 3000, postao je macji kasalj da se upadne u hall of fame...

Da rezimiram, plasim se da vuka ne postane samo mesto usputne lake zabave za clanove. Mozda tako i treba, ali znam samo da je ranije bio odlicno mesto i za "kampovanje", extra zajebanciju, druzenje. Ima i sad toga, ali sve manje.

Da, to sto kazes stoji. Osetio sam i ja slicno (mozda ne bas tako jako, ali...) samo sto imam malo vise ucesca u sajtu od kad sam mod, pa mi nije toliko primetno. Treba povecati pragove za rankove, to je vec predlagano. Raspodeliti sve opet, uvesti neke novine u sve to. To ce malo naterati ljude da se okrenu zajebanciji, a ne toliko konkurentnosti i otudjenosti. Mozda uvesti klanove. :)) Jednostavno, Vuka evoluira i mi to ne mozemo da zaustavimo. Mozemo, ali onda bi isli ka elitizaciji sajta, sto bas i ne bi valjalo. Ostajalo bi nas tu sve manje i manje i na kraju...paf! Mozda bi neke nove podele i sistemi resili problem. Ja imam ideje, ali ne odlucujem (samo) ja.

Ne znam, ali definitivno pocinje da se javlja otudjenost medju clanovima, nit se mrze, nit se vole nesto preterano. Ja vise i nemam ideja, cini mi se da ce se to tesko zaustaviti...

Ne budi tužan, 2pane, evo ja te mrzim....
Ti je lakše? :D

Klanovi naravno... i gilde, brate...

Esnaf trgovaca i zanatlija..... Masonerija teška!!!!!
A uz klanove imamo i rodove, i familije, i plemena...
Udružuju se da nas zbace!!! Hmmm... ili se beše udružujemo da ih zbacimo... Sad sam zbunjen.

ne ne, nikakve revolucije, samo monarhična hierarhija s mogućnošću napredovanja. a i ne može se drugačije osim da saznate ko je u stvarnom životu kaizen, pa da ga ubijete...
i mi mododvi znamo samo delić Istine, niko ne zna celu..

Ne znam... ali mislim da sa ga video jednom....
Sećate se njegove slike? E mislim da sam ga video na nekoj emisiji o proslavi kineske godine.... Samo treba da sečekamo još par dana do proslave i da ga ubijemo! Ali, psssssst.... Ne sme da nas čuje, ok?

A mozda ovako - podelimo se u dva klana.Takmicimo se mesec dana i klan koji skupi vise pozitivnih poena ce imati cast da ga drugi klan vodi u bioskop,na veceru i pice.
Ja biram Kurda,Jurodivog,Marijanu i Gospodzu a vi vidite sta cete :D

Ja biram Dominu, Artemidu, Samo oštru, Kristinu, Fionu, Moccu, i još par koleginica-vuklijašica, i mi idemo na piće, a vi se slobodno gnjavite nad kompom, ok? :D :D :D :D

u pravu je sve sto kaze 2pan,ali ja iako sam ovde mesecima,i dalje se zabavljam,zezam i odlicno mi je,posebno od kada sam uhvato ''fazon'' sajta,i meni je suuper,ali mi je vazna i popularnost,verovatno jer sam skoro najmladji(koji redovno posecuje i definise)pa sam zeljan dokazivanja i nadmetanja,ali i meni se smanjio boravak na sajtu za nekoliko sati,jednostavno nekad sto bi otisao na vuku ja odem na neki drugi sajt,ali i dalje me nesto vuce ovamo,ali razumem i vas sto ste malo zasiceni,dugo ste ovde,verovatno cu i ja tako,ali se trudim da budem sto bolji i da mi autori daju pluseve zbog kvaliteta a ne sto sam ja samo jos neki klinac,pa aj da mu damo...necu sazaljenje,isti sam kao i svi(samo neka decenija vamo tamo:))),ali ruku na srce jos je lepo,zanimljivo(bar meni),tako da neka traje ja sam zadovoljan
pozz

ja biram 2pana,neobavestenog,viktorijuuuuu,surovog i tulumbaca:)

Ja biram sve svoje pingvine... i sad ste svi najebali :P xD

A ja pozovem Kaizena isto na piće, i ubedimo ga da vas sve banuje.... :)
I mi pobedimo. Buahahaha!

A mi pingvini hakujemo Vukajliju i izbrišemo ceo sadržaj. A posle idemo na po jednu kocku leda. =P xD

DAMN PINGUINS!!!!! We'll have our revange!
:D
Nego, ljudi... oko Kajzena... Hoćemo li?
Uskoro će Kineska Nova... Moramo da planiramo.

offtopic je majka svih foruma...