Prijava

Нажалост, већина је једва дочекала да натакне модераторе на нож.

Ja bih vas satarom, ne valja nožem, kako kosti da izreckaš... Pa bih vas rasporedio u kese po zamrzivaču... Mislim da bih od tebe napravio ćevape i jedno kilo paštete :D

to je vec luli rekla al mene zanima kome je palo na pamet ne zato sto mislim da je ovo bolesno mada je moras priznati malo neukusno vec sto sam ja bio ubećen da modovi nemaju smisla za crni humor

Овако. Било досадно мени и Муну и рекосмо да истролујемо мало. Предложио мени Мун да напалимо људе да је умро Каизен, ја му рекох ''Ај боље Пеки - рећи ћемо да су га нашли Шиптари на Косову'', онда Мун рече ''Не, најбоље Блек, он је скроз у том фазону!''. Ја се сложих, пошто знам да јесте у том фазону.

Онда смо предложили то на модфоруму. Укључили су се одма Урош и Војтековски. Требало је да пише ''Моле се чланови за минут некуцкања''. :))

Иначе, нико није написао да се Блеку нешто десило. Урош је само написао ''напустио нас је''. Мени би пало на памет да није отишао са сајта. Онда су, на наше велико запрепашћење људи почели да пишу по чету да је погинуо и сл.

Шта ти је машта. :)

Tatic jebo majku, vazda ga mešam.
Stanje svesti na Vukajliji ahahahahahahaha padoh sa čerke hahahahhah
http://vukajlija.com/jel-vi-svi-pijete-iz-iste-flase/229331 hahahahahaaaahah ili je tako zaključeno na Odboru Joj ljudi šta ćemo, Ništa reći ćemo da smo ispitivali stanje svesti, ti se izvini i aj zdravo, Aj može, idemo.

Да видимо какво је стање свести на Вукајлији? Неки су реаговали како ваља. Нажалост, већина је једва дочекала да натакне модераторе на нож. Као што видимо, неки су почели да воде кампању зарад сопствене користи.

NEKI su izgleda oni koji su se i posle onog urosevog dramaticnog i ubedljivog posta zajebavali u stilu riknuo Blek, ko ga jebe ajde nastavi kviz. I to su oni koji su ispravno reagovali.

Nemam nista protiv moderatora, ali protiv neslanih sala imam. A stvarno kolka je plata modu, ako 2-3.000 evra isplati se.

Ja, evo, trpim kritike celo veče. Čak sam i temu otvorio da me pljujete. Vama ni to nije dosta. Hoćete da vam dam svoju adresu, pa da dođete da me bijete?

Još jednom želim da uputim najiskrenije izvinjenje svim članovima sajta zbog pretrpljenog stresa izazvanog neslanom šalom ( nekih ) moderatora.

Jeste, ja imam nešto protiv moderatorskog tima, zapravo imam vudu lutkice s vašim likovima i bockam ih redovno pred spavanje. Uz to čak i onanišem. To je razlog, da.

Не знам за мод тим, Лестате, али сам приметио да онанишеш на мене опасно. Не пролази ниједна расправа, а да ти не поменеш Џимија. Видео сам и какве си гадости писао на Фејсу. Просто, као да сам ти нешто лично нажао учинио.

Памтим, иначе. Са све твојим именом и презименом.

Ja, evo, trpim kritike celo veče. Čak sam i temu otvorio da me pljujete. Vama ni to nije dosta. Hoćete da vam dam svoju adresu, pa da dođete da me bijete?

Управо то. Критика је океј. Увек.

А ви што хоћете више од тога и што вређате, лепо вам написао Мун. Оћете на ферку? :)

@ Dzimi
vecinom sam uvazavao tvoje misljenje...al sad da seres-seres....
i vecito ista finta...

Ja, evo, trpim kritike celo veče

ma sav si se potresao...moon

''напустио нас је''

ima print screen na onoj drugoj temi, napustio nas je zauvek, slava mu i slicna sranja. Cak je urosev post dva puta menjan.

Иначе, нико није написао да се Блеку нешто десило. Урош је само написао ''напустио нас је''. Мени би пало на памет да није отишао са сајта. Онда су, на наше велико запрепашћење људи почели да пишу по чету да је погинуо и сл.

Opet nam vređap inteligenciju. Napisao čovek In Memoriam i tamo stoji eksplicite ZAUVEK NAS NAPUSTIO i ti sad pišeš gluposti ovde.

ima print screen na onoj drugoj temi, napustio nas je zauvek, slava mu i slicna sranja. Cak je urosev post dva puta menjan.

Па, шта? Многи су заувек напустили сајт. :)) Неки су се и вратили. Рецимо онај Вирус15 што ме не воли.

ima print screen na onoj drugoj temi, napustio nas je zauvek, slava mu i slicna sranja. Cak je urosev post dva puta menjan.

To "zauvek" je zato što je Blek baljezgao kakoviše neće da dolazi na sajt. Naravno, nije bio ozbiljan.

Људи на чету (углавном) су провалили да је глуп и јако неукусан фазон у питању. Иде ми на пичкин живац балафурдија, која има челична муда по форумима и сајтовима оваквог типа да се просерава и чашћава широке народне масе изливима из свог мозга, а у бити су најобичнији упишанци. Ово је толико глупо да би се и Парис Хилтон посрамила.

Aha. A što In Memoriam?

'Oću ja na ferku, al' nevezano za ovo! I skini taj crni avater kako te nije sramota, ko baba neka. :)

Не знам за мод тим, Лестате, али сам приметио да онанишеш на мене опасно. Не пролази ниједна расправа, а да ти не поменеш Џимија. Видео сам и какве си гадости писао на Фејсу. Просто, као да сам ти нешто лично нажао учинио.

Памтим, иначе. Са све твојим именом и презименом.

Ne prolazi ni jedna rasprava a da ja ne pomenem tebe? Šta koj moj!? Desi se često da se ne slažem s tvojim mišljenjem, ali daleko od toga da sam se stalno javljao da ti kontriram, čak štaviše, više puta sam se i složio s tobom! Kako te nije sramota da sereš tako? Lažima se služiš kad nemaš argumente!? Koje gadosti na fejsu? Ona zajebancija na "naćiću te u gradu"? Daj linkuj, citiraj, da vidim koje gadosti?

Aha. A što In Memoriam?

Хипербола? :)

Nema vajde voditi raspravu... izgleda kao da trcite u krug.

Ne lešinarim! Bilo bi lešinarenje da ste vas trojca smenjeni. Inače ne bih imala ništa protiv da budemo kolege!

ne znam dzimi...otisao si u...(da ne psujem)
argumenti golo govno...