Ko posljednji pobjednik 76

  1. Ej Stormke! :) Mah-mah i tebi...

    Smetas? Taman posla...

    Sofer mi se ucutao, tako da idem da spavam... Nemoj neko da je pobedio dok ja nisam tu, meni iza ledja! I budite dobri! Nemoj nekog da banuju, pa da ne mozemo opet da se druzimo! :)

  2. Važi... Ja sam fer plej... :)
    Ma idemo 'de 'oćeš, samo da je zanimljivo!

    :maše ka tyrande ili kako se već danas zove:

  3. :kašljuc, kašljuc:
    :)

  4. O, Peđa, pa gde si ti... :))

  5. :udara polagano Predražinja po leđima da se ne udavi:

  6. izgleda se krijemo :)

  7. Božanstveno smo. Ja raspoložena ko nikad... :)

  8. Nije loše, hvala na pitanju :)

  9. Ledeni, što režiš?

  10. Kašljucavo, nenaspavano, al' još uvek u stanju nemogućnosti da se zaspi... I ubilo se rečenica. xD

  11. Јацка ми покрену лавину тамо на Рођенданима... а нешто ме мрзи сад да уписујем :)

  12. storma mase ja odlucio da rezim, nema nekog posebnog razloga....

  13. Ja bih tukla, pucam od neke silne energije, a sutra ću se kajati što nisam otišla pre dva sata na spavanjac.

  14. Sad htedoh da ti kažem da ti napravih posla, ali ti nestade :) Kadgod... ne mari... :)
    Nemoj tući, molim te... baš divan dan... ne da mi se da spavam, bojim se sutra neće biti ovako... A i rekli biće kiše :/

    EDIT: Ja do rođendana imam vremena... :)

  15. Joj, nemoj to da mi kažeš, jacka. Kiša - epsko rušenje sneška. :(

  16. Znam... I meni je to užas... Kad sam na solarni pogon...

  17. Hhahahaahahahaha! Ja volim sneg, volim kad sija sunce, samo mi kiša smeta.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.