Ko posljednji pobjednik 76

  1. Koristite bodi perspirant, on je zakon, a što se tiče kupanja bez dezodoransa, dovoljno da uđeš u prepun bas i oznojiš se, to je moj slučaj. Dezodorans kol'ko- tol'ko pomaže.

  2. Ma, ja sam to odmah primetila :))

    Uroše, kako ispravljaš? :))

  3. Никако, аутоматски је то пропаст...
    У реду дезодоранси, ја сам мислио баш на парфеме, за излазак.

  4. Koji parfemi, mi ne izlazimo, to je obvious :)))

  5. Ahaaaa, ok! Mene nerviraju devojke koje stavljaju previše parfema... To je tako odbojno.

  6. Да будем искрен, ја волим кад у пролазу наиђем на Обично необичну девојку и ухватим мало њеног парфема :))

  7. :) samo malkice. Ali ima i starijih gospođa koje se nacvrcaju miomirisima i guše po javnom prevozu... Takvih se kloni!

  8. Ma, ne obraćam pažnju na gospođe :)) Samo na momke ;))

  9. Uroš i ja na đevojke... :)

  10. Јуче у бусу девојка раширила све ратничке боје, шминка се и на узбудљивом врхунцу ставља парфем равномерно, по два деци са сваке стране.

  11. Jesi i ti Crnogorac? :)

  12. Глупо је кад прођеш поред педесетак дневно и схватиш да десет користе исти миомирис.

  13. Ja nisam, ako mene pitate, niks đetić! :)

  14. Aha, dobro :) Da, baš joj je pametno da u prevozu stavlja taj parfem...

    Vizarde, samo pored 50 prođeš? :)

  15. Мени су ови сад актуелни ок, разликујем неколико...

  16. То је што приметим, а остатак стриктно избегавам (:

  17. A koji su to aktuelni, ne pratim nešto...? :)

    Izbirljiv si mi, Vizarde... :))

  18. Ja imam tri koja koristim, za leto i za zimu, i jedan za vece. Mada, zavisi i od raspolozenja. Sa takvim stvarima se ne eksperimentise! :))

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.