Prijava

lollollolo, POBEDIJO

Ja sam u te svrhe oladio drugara koji je oladio kevu a koja je oladila sponzora. I dan danas sam mu dužan 60ak demona za fucu iz 2000-te. Bila neka lepa kurva, Mina iz Kragujevca. Studirala je Književnost u NS, zamisli.... ko zna koliko studentkinja danas isto ovo radi jebem im li Sunce lebovo!

Ma bre, bitno da nađeš siguran sex (ne mislim na kontracepciju) e onda si kralj. I kad upadneš u krizu i kreneš da se zaljubljuješ, okreneš broj i sve kul :D

u ja sam zestok protivnik toga fala bogu nisam jos morao da dam neki kesh, nego brate caro kad to gazi gazimestan jel te bude zent i pored toga sto nosish odelo za gospodina?

Kakvi bre, siguran seks je sranje, uvek znaš da ćeš jebati...

...ali iznaći 60 jura za kuravelu, e to je već posao. Dakle mora da se i misli i žrtvuje pa ti vidi kada ćeš se više truditi.

nego brate caro kad to gazi gazimestan jel te bude zent i pored toga sto nosish odelo za gospodina?

Imo 16 godina, bilo mi trip. Isto veče koga god sam sreo u gradu sam mu ispričao, i ribama podrazumeva se lololololo

joj kacka petljo sta uradi od coeka

U NS mlada kurva poskupela sa 30 na 50 evra po uobičajenoj tarifi od pola sata. Prošle godine. Odjednom, ko sindikat dimaju mamu im jebem. Sve to studentkinje, dogovaraju se...znaju pos'o. Tuku 1500-2000 evrova mesečno ko iz pičke...a sirotinja jadna bedna nema pičke da jebe. PU!

Ove starije žene su jeftinije, a bolje furnjaju kaže komšo šiptar što drži pekaru preko puta.

Ove starije žene su jeftinije, a bolje furnjaju kaže komšo šiptar što drži pekaru preko puta.

to je ona prica koja pocinje sa: Jedan moj ortak a totalno autobiografska xaxaxaxa

kul je kad riba prska tad znam da sam dobro odradio posao :)

pajkoNP

joj kacka petljo sta uradi od coeka

Kakva crna petlja, ovo bila elitna fuca, poslovna pratnja, obrazovana, oženio bi je jebote.

Ove starije žene su jeftinije, a bolje furnjaju kaže komšo šiptar što drži pekaru preko puta.

Normala da bolje blajve Emila kada su škrbave lololo

Ne volim rave, to mi je nekako... Sranje u svakom pogledu.

kul je kad riba prska tad znam da sam dobro odradio posao :)

kako to mislis da riba prska?

pa prska iz picke ko kad pisa samo sto svrsava,ne vidim sta je nejasno

enemyofthefreeworld

Ne volim rave, to mi je nekako... Sranje u svakom pogledu.

Ne voleti rave je kao da ne voliš veliku maturu, alkohol ili drogu.

Svaki deo života ima svoje obeležje a rava je keva da se izgubi nevinost. Skontaj prvi seks sa ribom - ahhahahahhaha, koje sranje!

banos bananos

pa prska iz picke ko kad pisa samo sto svrsava,ne vidim sta je nejasno
kako to mislis da riba prska?

Kaže se da PRELJEVA

A jeste to ok, i sve to stoji i ima svoje. Ali sranje je kad pomisliš da nisi ti jebo nego tvoje pare. Kad jebeš "iz istinski" drugačije je, jer ti to promeni nešto u glavi, dobiješ ego boost.

pa prska iz picke ko kad pisa samo sto svrsava,ne vidim sta je nejasno

Pa da. Ja sam tu moju jedinu partnerku jdnom jako zadovoljio, pa je počela da prska. Onda sam je odneo u spavaću sobu i zalevo kevu i ćaleta njome ko vatrogasnim crevom.

ego boost.

i jos kad saznas da se pohvalila ortakinji jaojjjjj

hahahahahhahahahahaha napisi defku za pojam :) e relativno sam nov ovde kako da obelezim neciji komentar u svom komentaru?

Ali sranje je kad pomisliš da nisi ti jebo nego tvoje pare. Kad jebeš "iz istinski" drugačije je, jer ti to promeni nešto u glavi, dobiješ ego boost.

Tripuješ, moraš ribi i piće platiti, pljeskavicu,moraš da budeš pažljiv da sereš i da se ulizuješ. KOd kurve znaš na čemu si i kada uporediš te stvari mnogima bi se više isplatilo da ceo život jebu kurve nego da se žene recimo.