Zakon o pušenju: ZA ILI PROLIV

  1. Da sam ja neka vlast ja bi pustio da mi narod puši gde god poželi.

  2. Dzimi ja predlazem da mi ipak provodimo vreme u drustvu pusacica, jebi ga jednom se zivi, doduse jednom se i mre, ali sta sada...?

  3. Saglasno članu 164. Poslovnika Narodne skupštine Republike Srbije predlaže se donošenje zakona po hitnom postupku, s obzirom da bi nedonošenje zakona po navedenom postupku moglo da prouzrokuje štetne posledice po život i zdravlje ljudi, imajući u vidu štetne posledice izloženosti stanovništva duvanskom dimu u radnoj i životnoj sredini.

    ЉОЉОЉОЉОЉОЉОЉОЉОЉОЉОЉОЉОЉО

  4. Imam osecaj da ovoga trenutka znamo vise o ovom zakonu nego pola ma sta pola 89% ljudi na politickoj sceni ....kao i 95 % ljudi u skupstini..koji usvajaju itd.

  5. Poslanici će ga opet pušiti po svojim kancelarijama.

  6. Ako zakon zabranjuje pušenje u zatvorenom prostoru ondak sam ZA, a ako ne daju da se ide ulicom i puši onda sam PROLIV! Msm kome šteti osim samoubici lično to što on ide ulicom i purnja!? Jedino ako nije neki manijak koji uzme astronomski cim pa prilazi ljudima i duva im u lice...

  7. Mnogo ti se nešto čini.

  8. pusim 2 kutije pljuga na dan,PROTIV!!!
    zasto mi brane da se trujem,kad to volim?!!

  9. PROLIV bre, PROLIV...

    a šta proliv?...vidim to piše u naslovu pa ne znam šta?..ali svakako PROLIV...

  10. Па, или си ЗА закон или си пролив. Јасна ствар.

  11. e dzimi sprdaj se ti stemom al cisto da znas da te cvija kopira
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/41032

  12. Јебеммумамуја! :)

  13. Радије ћу бити часни пролив него понизна пишаћка.

  14. pusim 2 kutije pljuga na dan,PROTIV!!!
    zasto mi brane da se trujem,kad to volim?!!

    bas to pasivno pusenje na otvorenom je zanemarljivo ,jedino ako je neko prso da vam se unosi u lice i duva dim kao sto dzimi kaze al takvi slucajevi ce uvek naci nacin da se seljace

  15. Али, у догледно време, након 10-15 година, почеће то знатно да утиче на смањење броја пушача, а самим тим и на целокупно здравље народа.

    Pre nego što ljudi shvate da pušenje nema nikakav uticaj na zdravlje naroda, vlada će doneti neki novi zakon kojim svaljuje krivicu na prekomerno seksanje(pogađajte zašto) za povećan broj obolelih od raka.
    Naravno da nijedan novinar neće početi vesti ovako:
    Poštovani gledaoci, u proteklih 65 godina izvršeno je preko 2000 testova nuklearnog oružja od strane najmoćnijih zemalja, i svi ćete uskoro pomreti...
    A sada vreme...

  16. Moj avatar vam govori sve.

  17. Mislis, sa stilom, bez ruku? :)))

  18. ЗБОГ ТЕБЕ САМО ЗБОГ ТЕБЕ ЗАВОЛЕХ ЗЕЛЕНУ БОЈУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    МАРИНКО РОКВИЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋ

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.