Prijava

Eddie

Тај јесте добар, само ме нервира оно говно у филтеру.

Slažem se, ali i pored toga su po mom skromnom mišljenju najbolje.

Camel i Sarajevska Drina.

volim često da menjam, a trenutna top lista mi je

Parlament akva
Camel natural
Malboro tač

ali najviše žalim za Žitanom....... nema ga već dugo

док сам ишао у средњу углавном: давидов, марлборо стоес, сарајевска и пал мал плави...
откако радим: пал мал плави стоес...

кад видим човека да пуши десантис испљујем га ко кретен...

Малборо црвени варјанта за по кући

To bre Pantela, pobratime :)
Marlboro lajt ( na paklici piše Gold, jebe mi se ) , a sad sam počeo crveni Malboro.
Drina bez filtera mi bleji u šteku mesec dana, za nedajbože.
A Vinston sam jednom kupio kad nisam imao para za normalne cigare, ono je odvratno. Šta ljudi vide u tim cigara, meni nije jasno. Ima ukus kao preživana rumunska trava, sa aromom cigana u teranju.

Usput, jel zna neko šta se desilo sa legendarnom Moravom?

Morava je povucena, ima tome vec godinu, dve.

Da se utefterim ovde. Probao sam manje-vise sve na nasem trzistu. Dunhill mi sada najvise odgovora, a kad nemam para za njega, Pall Mall pusim. Duvanio sam i lulu, koja mi se nije narocito svidela. Duvan je izgleda bio los.
Verovatno najbolje cigare koje sam pusio je Black Devil.
A nesto najbolje sto sam probao je duvan iz 2 Dunhill-a spakovan u neku 100`S cokoladnu rizlu sa sve flopom jer nismo imali vise filtera.

У мртвој Босни повећали акцизе на цигаре на читавих 1.65 фенинга. Бокте, да нема јебених акциза, куповао бих паклу плавог бонда за марку.

Ovde su sa 60 na 70 dinara povecali minimalne akcize. Kontam da ce za najmanje 10 kinti povecati cenu svakih pljuga.

Uroshe - hoce.
objavljeno u novinama pre nedelju dana, da ce biti 10 dindzi vise od 15 jan (izvor je sluzbeni glasnik).

Što se omiljene marke tiče -Murati!

А таман појефтиниле...

Jbg mora od neceg budzet da se puni

Кад сам кренуо у средњу пушио сам давидов и схватио сам да је шит и од тад лакија фурам најјаче пљуге, а кад се нема кинте за лаки онда дрина :Д

Sad počeo malo Malboro ovo ono .. dobar je (isti kurac k'o i svaki) samo skup ..

Crveni marlboro. Najvise mi odgovara

Овај нови црни Марлборо, голд тач, баш ми одговара, и по јачини и по укусу, мирише ми на карамеле трип. Јес да кошта 150 кинте, ал вреди.