Prijava

A koja vam je omiljena marka citostatika za rak pluća?

''Ја сам турбо аутоматик отрован ко цитостатик''

Presao nedavno na davidoff gold...nakon 4 godina purnjanja ronhilla dopizdio mi, pa sam morao promjeniti

Ја пурњам Лаки откад сам поч'о да пурњам... Накупило се већ 7 љета, поч'о сам касно, у другој средње, пре тога сам био спорцки тип а сад пропалица :Д

Ja furnjam Viceroy već godinama... Poskupele su cigare, pička im materina... Moraću da ostavim...

D'oživim ovu temu. Pušim od neke 17-te, s tim što sam u par intervala ostavljao. Realno, sve pljuge s crvenom akcizom su go kurac, tako da najčešće uzmem meki crveni Marlboro, mada više od njega volim George Karelias and Sons, ali ih nema u svakom dućanu. A došao drugar iz Hrvatske pre par meseci i doneo uvozni Marlboro Gold, mislim da je holandski duvan - 'lebac ti jebem, razlika nebo i zemlja! Ovaj njihov čisti pluća. A Davidoff i Dunhill ne mogu da smislim, krš pljuga!

samo ovo purnjam, ne volim ove siromasne marke

Mislim stvarno... ćale ti da da imaš užinu za celu nedelju, a ti to sve spičkaš na dve pakle!

Pored Gauloises, može i Lucky, ali samo meko pakovanje. Jao kada bih mogao samo da nađem ovo:

http://farm4.staticflickr.com/3046/2992904180_0b9d53bfcb_z.jpg?zz=1

Mislim stvarno... ćale ti da da imaš užinu za celu nedelju, a ti to sve spičkaš na dve pakle!

bogat mi cale, nikada nisam razumeo vas siromahe

Почео сам са Лакијем, и доста дуго сам пушио Лаки али једна од омиљених ми је Камел. Најјача цигара. Сад немам паре па пушим углавном Винстон плави краћи, а уколико ни за то немам онда пушим Филтер 57 или Сарајевску Дрину.

Ma Drina sarajka, još evo kažu da će uvesti tvrdo pakovanje.

Kamel, zuti - primarna pljuga.

Pal mal, plavi kraci - on mi se dopada jer sam ispusio milion komada kroz buksne. Ortak stalno motao sa njim.

Inace ne gotivim 100's pljuge.

Љаки страјк ориђинале ред!!!21

Inace ne gotivim 100's pljuge.

+1

Kamel, zuti - primarna pljuga.

Ја сам дуванио црни.

ја пазарим смарт табак, дуван, какогод... она конзерва од 400 грама је 21 ојро, са ризлама и филтерима изађе 30 ојра за месец дана. а кад бих пушио нормалне цигаре, било би 4ојра*30 дан=120 ојра месечно... па ви видите шта се више исплати