Prijava

и то оног ширег паковања од 25 пљуга ако се сећаш...

Secam se, kako da ne, to mi je prvi pljugson u zivotu, od nje sam se bio naduvao :)))

Eee sarajevski Marlboro predratni je bila najbolja cigara ikad napravljena. Neuporediv bio čak i s američkim, lično ga nisam kupovala jer su ga pušili šaneri i oni da se pokažu. Nekad davno Camel al vranjanski, cigara što je bila uhhhh, i sad pušim Camel ali nije to ipak kao nekadašnji.
Ako ko može doći u posed Lucky strike bez filtera pravljen za američku vojsku, neka se ne libi i nek i ukrade ako mora, neće pogrešiti.

Kad pomenuste paljenje,slazem se da je sibica najbolja i to ako je upalis pa pustis da izgori do pola pa onda palis,nego jel probao neko nekada ciragu zapaljenu sa zippom u koji je sipana nafta umesto one zippo magicne tecnosti,nista gore ne postoji.

postoji, pacove. Kad moraš od plotnu na šporetu, pa sipaš mlevenu kafu pa čekaš žar i izjebeš i kosu i cigaru, užas. Neki su palili i od sijalicu al ja tom činu, sreća, nikad nisam prisustvovala. I slažem se-šibica je zakon. Ima i šmekeraja u samom činu i bolji ukus posle.

Слажем се са Војом, да обичан упаљач убија сласт првих димова, али Зиппо им даје посебну арому, свакако. Зато га и користим већ једно 6-7 година, никакве шибице и "динар упаљачи" не долазе у обзир, а Зиппо-а имам фину колекцију, на жалост неке сам поклањао бившим рибама, курве! :))

Дотеру, нарафски да мислимо на БГ, кад пређеш Бранкову код семафора, пичи горе, па једно пета, шеста радња, јебем је, попут неке трафике је била, радио ми ортак ту. Било свега од фенси алкохола и фенси пљуга и дувана, не знам само да ли је радња у животу.

Нисам пушач, ал' Парламент Аква Блу обожавам!

sarajevski malboro, i amerikanci se grabili za njega - najbolja cigareta ikada

danhil - pravio se na kosovu negde mislim da je gnjilane ili tako nesto

laki dok nije posta sranje

parlament akva blu

i onda sam prestao da pusim

Inače je Marlboro Karbon zakon.

ahahaha čitala sam juče tu def.o carbonu pa me podsetilo na te ulične trafike.
Imala i drugare koji su se izdržavali prodajući na paklu pa jebali mater tom nekom ko je to izvalio i svi traže Carbon. Onda dobri Bugari počeli štancati samo s oznakom Carbon Marlboro, pre tog u boksu dve kutije, odjednom počele stizati samo Carbon Marlboro, na svim isto piše!

Et ja kad sam krenuo, poceo sam sa Ronhill Light i onda presao na Drinu Sarajevsku. Prelaz je bio bolan, al sad sam se navikao na nju i tesko mi pustiti bilo sta drugo. Marlboro dok isfurnjam padnem sa nogu, a posebno 100s cigare. Pola otkinemi bacim uglavnom. Inace Drinu uvijek palim sibicom tako da mi plin ne ubije one prve dimove, posebno poslije jela...

Kakva se strast oseca ovde! :)) Jedan od gorih poteza u zivotu mi je bio ostavljanje pljuga.
Kamel, meko pakovanje, rado ga se secam. Posle Davidof gold. I Best roze slim je ok. Uh...srecna vremena su to bila.

Јеб'о матер ако нисам помислио исто што и Марципанка, сваки пут кад неко остави овде нови пост излећем на терасу и палим пљугу... Страст!

Kakva se strast oseca ovde! :)) Jedan od gorih poteza u zivotu mi je bio ostavljanje pljuga.
Kamel, meko pakovanje, rado ga se secam.

hehehehe ja uopšte nisam pasionirani pušač, muž je bolesnik.
Taj Camel, meko pakovanje, vranjanski beše, uhhhh, zapali ga neko i osetiš žmireći šta je čovek zapalio. A i bolji je duvan u mekom pakeraju samo nije zgodan, često se izlomi.
Šta ćeš, ne mogu dva dobra.

plavi winston...jos od kad je bio 55 dinara...alternativa philip morris plavi...kent blue 8 ako se ima para....sta znaci nikad,,,,
a od duvana
http://www.3mutts.com/images/big/bugler-rolling-tobacco-can.jpg

Ja sam kontinuirani nepusac tek nekoliko meseci (iz predrostroznosti ne bih rekla koliko) i sada osecam ovde... strast! Da, i Marlboro...

Uvek sam se jedino divila ljudima koji se napiju a da ne zapale cigaru.
Ne ide to bre, cigara je atačment piću.

Мус, ја нисам никад завијао, волео бих да почнем, то ми је некако одувек било кул, али нисам никад пробао, и поред 16-огодишњег стажа у дувањењу, стидим се што сам за обичан дуван и даље лаик. Треба ми даклеМ твоја помоћ, и препорука. Где набављаш овај дуван, у ком је рангу, која је цена и тако неке генералије ми дај...

E Dankane stidi se :)
Kad sam ja koja pušim 2 pakle marlboro lighta na GODIŠNJEM nivou zavijala duvan, stvarno treba da se pokriješ ušima :) :P

А, стидим се, сестро Чрчила, рекао сам већ. Једноставно, никад ми није пало на памет, оно класика, навикао да уђем полубудан у продавницу и по инерцији пазарим пљуге, и тако 16 година већ... Сад бих да мењам навике :)

Ma htedoh da napišem i treba da se stidiš, nego sam nešto zbunjena danas :)