Prijava

to sam motao samo kada sam bio preko bare...jer su cigare skupe...ovaj bugler je kostao...cini mi se 48$...ta kanta...i nju nas cetvoro popusi za nedelju dana...prvo se motalo sa sve nekim filterima..al posle...MA...ko moj deda...pljunes samo ako ti malo zaglavi u ustima i cepaj...inace...bi rado to i ovde pusio..al mi se cini da nema...ovde je oko 250-300 dinara kesa duvana..koja je malo za te pare..al opet se nesto i ustedi..nego mi veci problem cimanje od pandura i objasnjavanja da je to duvan...bespotrebno gubljenje zivaca i vremena...inace je duvan super stvar...doziras sam koliko ces da pusis..pusis manje..jer ti smor da motas non stop (fora je da nateras sebe da ne pravis zalihe smotanih)...sve u svemu..duvan mnogo bolja stvar..

Ууу, хвала, брт'е! Почео сам да се информишем полако, машиницу имам одавно, још те филтерчиће да нађем и спреман сам. Ја бих пушио нешто господско, попут овог Буглера, или Данхила, а они социјални Самсони и остало ме не занимају, оћу бре да уживам :)

Bugler nije bio gospodski..pre je nekako...najjeftiniji..xD
batali filtere i sranja...i one pro masinice sto ti pravi cigaru ko da je obicna...
u stvari...to samo dodatno smara..
inace BUGLER je turski....a turci puse ko turcini

Брате, ае да откријем још једну своју ретардираност... Ја и џојс мотам на машиницу, ретардиран сам и имам бангаве прсте, не бих знао никад да завијем дуван у ризлу. А веруј ми кад правим себи синглић, истресем пљугу, па вују вратим у њу, да се не бих мучио, кад већ имам амбалажу :))

praksa...samo praksa...8)))

Od duvana samo sam pusio taj laki i jednom neki Pueblo koji ovde u it vidim mnogi kupuju i rolaju,vidim da ima jos dosta vrsta po prodavnicama duvana ali nikada nesto nisam bio oran da isprobam,zapazio sam i onaj Captain's Black cini mi se koji kao cigare nije bio los i Sobranie duvan takodje.Kad sam vec pomenuo Sobranie,meni kao cigare nisu nista posebno,nekako za 300 i kusur dindzera ocekujem vise.
Hmmm,strast se svakako oseca na ovoj temi :D

Ja ne razumem zašto uopšte pušite? Cigarete su štetne po zdravlje...

Гле Минга! нећеш нас поколебати! :))

Cigare su izvor zivota!!!

Zaboravih da kazem da vec par godina trazim zippo sa FUCK COMMUNISM natpisom sa strane,to je fora iz jednog stripa koji je na veoma kul nacin prikazao pusenje.
Ako neko zna gde moze da se nabavi neka podeli informaziju pliz.

Мајсторе, иди на Зиппов сајт, раде они пошиљке, па ако га нађеш у каталогу само наручи, цена је апсолутно иста као и у Србијици. Ја имам углавном са коцкарским мотивима, један са 4 кеца тамноплави ми је посебно драг, њега најчешће носим, док ми је такође драг уникатни за ове просторе, Зиппо са грбом фудбалског клуба Хартс из Единбурга. Не питај ме како сам дошао до њега :)

Trenutno pusim Ronhill right, jebajga nema se para za bolje..
A kad imam para pusim Davidof ili kako vec.

Sve u svemu govno ko govno...
A Sobranie sam pusio 3 puta (vidi profilnu sliku) i verujte mi bolje cigare nisam pusio a i ne verujem da ima bolje :)

А за овим ме душа боли. Њега сам поклонио једној курви, Јелени са Видиковца. А искључиво због даљих дешавања са овим упаљачем сматрам је за курву. Наиме, он је на крају завршио код једног од мојих најбољих ортака у то време, а сад бившег другара и педера.

http://lh3.googleusercontent.com/public/HeM434ZwLkhzFfzJiwyON5db7xPDqs4kCZ7ZjBg3X2yv5GAi2RGPbxWCvVjmW8Q9P5PKWfp9FX0hZCgQzVTpUrlkyt6uGdexYiSUUh_njnGBhEz3AZnxvFoT4vltj4nG3JMQB4UcRQ

Nisam pušač, al' ponekad zapalim... onako kad mi se ne da napiti pa da me savata brže...
i obavezno je to laki, vidio od starog koji je uvijek govorio nemoj pušitial ako ikad probaš nemoj govna već uzmi laki... a da imam i par zipovih mašina...

Tuđe. Te cigare najviše volim.

moj burazer vec dugo ima NIS-zippo upaljac

Ovaj je super,ustvari video sam ga vec negde po nekim prodavnicama,to je ujedno jedan od malo modela koji nisu u onom klasicnom metalnom zippo sjaju koji mi se svidja.Bacio sam bio oko na jedan koji je imao jedrenjak na njemu ali dok sam ja skupio kintu(50€) vec su ga bili prodali.
Meni najdrazi upaljac koji sam imao je bio jedan Bic,tj. to je bila metalna futrola za one bikove male upaljace koja je izgledala kao neki zippo,odlicna fora je bio jer gde god ga pokazem svi me pitaju koliko kosta itd. a platio sam ga 3€,poklonio sam ga ortaku koji ima neku slicnu pusacku filozofiju kao ja.
Nasao sam ga na netu samo me 'ebe to sto nemam kreditnu pa da ga narucim,moracu da nadjem neki koji prihvata pay pal.

evo ga: http://www.cellphoneflasks.com/fuck-communism-zippo-lighter.html

A ovo je jedna od najdzekerskijih i fenserskijih marki cigara i cigareta:

http://www.natsherman.com

Што је јак овај са комунизмом, хахахаха

Курац, где ја да нађем овог Шермана у Србији? Изгледа ми као да бих седео три дана и само пушио, маме ме просто....

Меки малборо дефинитивно, али не нишка варијанта, него она из Републике Српске.

винстон плави, после њега пал мал црвени... кад винстона нема!