Prijava

ĆILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

ĆILIZAM ĆILI ĆILIBRK!

Имам Даунов синдром али и даље ме желе!

biti debil je uzivati u svojim iskonskim potrebam..... nije to tesko samo treba slusati sebe
kad te mati budi ujutro i galami na tebe da ustanes jer spavas ko manijak a tebi se nikako ne ustaje umjesto da ustanes samo joj kazes da izadje iz sobe i zatvori vrata
kad te bakica u gsp-u zamoli da ustanes a tebi se jako sjedi kazes NECU
i sl situacije.....

ako vam trebaju casovi iz debilizma,obratite se meni,ja sam profi debil od kako sam rodjen

Da se samo zezaš i da praviš gluposti i da ne osećaš nikakve posledice zbog toga? Ko god da je od vas debil, neka poduči druge kako da postanu.

Ako problem ima rešenje, ne treba se nervirati jer ćemo ga rešiti, ako problem nema rešenje, onda nema svrhe nervirati se. Moj moto i tako mi puca tuks za sve.

I to što kažeš.

Svratila da obrisem prasinu...

A sada i paucinu. Sta je ovo nema nikog na ovoj temi? Niste valjda tolki debili da ne znate ni da se okupite, nego ja treba da dodjem da vas ucim...

Зашто ти не стоји на профилу ниједна Нинова песма? Ђе ћеш без штапа?

Ja sam se ranije trudio da budem debil, da bih bio normalniji... Cini mi se da sam preterao ...

E u kurac. Dodjem vamo i tražim nešto za gitaru. Kad ovo za debile, ne gitariste. Sunce ti jebem, pogrešan ćošak, bjež'.

Kad život ne shvataš ozbiljno obično te smatraju za debila.

Pogledaj Kristijana Golubovića, npr.

da, Kristijan, to je dobar primer...

nije decko debil, samo se tako ceslja...