Prijava

obrisani postovi u kojima nije dat predlog JEDNE svoje definicije, kao i postovi koji nisu u vezi sa dizajnom plakata.

znači: ili broj i link ili nešto u vezi plakata.

molio bih vas da ostane na tome, kako bi iblo pregeldno. za diskusije o svemu ostalom, otvorite novu temu.

Bilo bi dobro da se na svakom plakatu nekom forom označi koja je tema definicija na tom plakatu. Na primer, da se na plakatu sa slengom, u 'rečnik slenga', ispod logoa vukajlije, reč 'sleng' stavi u dve uglaste zagrade? Ili je to previše interno?
Da se na plakat sa definicijama o poznatim ličnostima, na dedu vukajliju stave tamne naočare za sunce?

samog vukajliju radi u boji, njega ću štampati na papirima manjeg formata pa lepiti na taj plakat. gledaj da na jedan plakat stane oko 10-15 definicija minimum.

zanimljivo je to tematsko ukrašavanje glave vukajlije. može da ispadne super.

Odlično :) Aj nek svako napiše po ideju, po rednim brojevima kako su poređane teme.
1. sleng - dakle: rečnik slenga da piše
2. poznate ličnosti - tamne naočari na dedi
3. zanimanja - može deda da ima neku karakterističnu uniformu... tipa policijsku šapku. ili da bude kapetan broda :))
4. društvene pojave - ovo mi baš nije najjasnije, koje definicije spadjau tu, pa ne mogu baš da smislim. ali, može biti nešto za fejsbuk...
5. prirodne pojave - kapljice kiše i grmljavina?
6. mužjaci i ženke - muški ženski simbol
7. vukajlija o vukajliji - regularan logo, s tim da iz deda vukajlijinih usta idu 3-4 crte, kao da nešto priča
8. predmeti - ni ovo mi nije određeno
9. razno - simbol nekog vašara, možda karusel :)

po jedna se predlaze, i potrudite se ipak da bude iz malo popularnijih.
OBAVEZNO naznacite broj gde je ocete

Pošto su popovi u poslednje vreme popularni ovde, može vako nešto za društvene pojave (samo da se malo lepše odradi, naravno):

http://i15.photobucket.com/albums/a385/donjova/popajlija.jpg

Trudite se da defke budu malo krace, kako bi mogle vise da stanu.

Duga (ako bude neka) ce biti samo neka koja je EEEkstremno dobra (ono, antologijska).

proverite postove, obelezio sam koje su malko poduze. Ako ima mesta njih cemo staviti, ali ne garantujem nista.

Bolje predlozite neku drugu.

4. društvene pojave - ovo mi baš nije najjasnije, koje definicije spadjau tu, pa ne mogu baš da smislim. ali, može biti nešto za fejsbuk...

8. predmeti - ni ovo mi nije određeno

Evo nekih random iz odabranih (da ne linkujem), kao primjer i pojašnjenje:

Društvo: teorija punog sata, sreća, gluvi telefoni...
Priroda: xxx klipovi, zemljotres, ...
Predmeti: atomska bomba, bele čarape, ladan beton, durex extra sensitive...

----

Edit:

po jedna se predlaze, i potrudite se ipak da bude iz malo popularnijih.
OBAVEZNO naznacite broj gde je ocete

daj ljudi jebo vas ja! napisite brojku u koju zelite da budete i link defke...
postujemo vase misljenje, nismo toliki kontrol frikovi :)

EDIT: ne odnosi se na one koji su napisali, da ne spemujete temu u najavi :)

eeej celt jel jedna defka samo ili jedna po grupi? :P

jedna defka samo!
pa sta mislite, da cemo da pravimo mozaik od definicija da popolocamo kst :)

Aj onda, dajem predlog da se kod plakata predmeta kod logoa nacrta predmet iz definicije koja je najbolja? Priroda onda može da ostane kapljice kiše i grmljavina iznad dede, i duga iza, za sve dukatlije :))
A kod društvenih pojava može da se napravi da cuakjlijin deda čita neke novine, Blic recimo, jer u njemu izlaze defke. Eto.

ej, nisam vam reko.
ako imate okacenu definiciju, morate da dodjete da je podpisete :)

EDIT: dobro, trolujem malo...
al svejedno bilo bi jako kul a i lepo sa vase strane :)

Što se tiče dizajna, ja mislim da bi baš fora bila da bude kao interfejs vukajlije, a?
Iako ne mogu da dođem :/