Prijava

i u indijancu dzonsu u lost arc kada su na pocetku u onom baru...harison ispali bar 20 metaka a kolko staje u burence?

Ima i u boju na kosovu čuveni ručni sat.

13 beloved. Veoma ostra zica je razapeta na autoputu, glavni lik panici i pokusava dan upozori par motorista da stanu i tako ih spasi. Ne uspeva i oni ostaju bez skalpa i jos pride. Naravno umiru, a glavni lik pokuplja neki mac, ali ostavlja zicu razapetu.

Голи Пиштољ 2 када криминалци набаве муницију која може да пробије армирани челик ал' га зато зауставе два панцира.

Узгред ту су још и зомби инвазије нпр. http://www.cracked.com/article_18683_7-scientific-reasons-zombie-outbreak-would-fail-quickly.html

Амери улаже милијарде у сузбијању епидемија,а нешто приметно као зомбије не могу да искорене...

Клима уређаји у "Зони Занфировој" и "Пљачки трећег рајха". :))

ja mislim da sam u filmu ,,boj na kosovu,,video avion.koliko se secam...traktor nisam video.mozda u sceni kad knez lazar podize mac,pa se na nebu vidi avion...

Пеки д џем

Клима уређаји у "Зони Занфировој" и "Пљачки трећег рајха". :))

Molim te, daj mi skrinšot, ovo MORAM da vidim. :D

Гледај клипове по јутубету, наћи ћеш. :)

ja mislim da sam u filmu ,,boj na kosovu,,video avion.koliko se secam...traktor nisam video.mozda u sceni kad knez lazar podize mac,pa se na nebu vidi avion...

Vidi se Tamic u jednoj sceni,nema aviJUna.

У "Пљаки трећег рајха" имаш и радијаторе из 2000.

Kad Luk Skajvoker poljubi princezu Leiju. Umjesto da je pojebe on je zažvalio. Jedna od najvećih grešaka u kinematografiji ikad.

Јок, највећа грешка је у "титанику" јер је јебени романтик Џек морао да се удави да би његова риба могла да се раскомоти на оној дрвеној плочи која је имала још два метра квадратна слободног простора.

http://www.youtube.com/watch?v=0n5BZWywMYM
čuvena bočica koja nikako da se isprazni. hehe :)

He he he, baš je čuvena ta bočica :)

U titaniku ima neka scena kad pricaju burzuji kako su bili na nekom jezeru bla bla, a jezero vestacko i napravljeno tipa 1930tih

U zoni zamfirovoj na ulici znak stop i obeleno stajaliste za bus...

Najveća greška naše kinematografije.

Ladno je lik napravio seriju da Bosiljku našem treba četeres epizoda da kresne onu nesrećnu Slobodu. Sramota, svi znamo da Bosiljko prska na prvom sastanku.

U "Srećnim ljudima" Čarlijev i Lolin otac se isprva zvao Glavac, da bi nekoliko epizoda kasnije dobio ime... Garac...!?

Pekki gleda Srecne ljude.

Pekki, zašto gledaš srećne ljude ?