Prijava

A, da, izvinjavam se, ovo je mesto gde treba da se pravim da ne znam šta su "Srećni ljudi" i da slušam Zaz.

A da dodam još što se tiče "Srećni ljudi":
U jednoj od epizoda Bata Živojinović tj. Arandjel ima obrijane brkove,a posle par minuta opet ima brkove.Tu smicalicu sam ja provalio,a obožavam da hvatam greške na filmovima i serijama ... Žao mi je što nisam sačuvao jedan folder gde sam imao na hiljade sačuvani podataka iz razni filmova sa katastrofalnim greškama.

Недавно сам пети пут гледао словеначког "Аутсајдера" и први пут приметио календар у сцени где се Сид спрема да прчи Метку. Календар показује 1997, што је година снимања филма, а радња се догађа пред Титову смрт.

Иначе, Срећни људи су пуни грешака, што сам провалио још гледајући прву репризу, а то је ваљда узроковано паузом у снимању. Власотиначки зет је у међувремену позаборављао многа имена изгледа.

У филму "Бундок Сејнтс", Роко "Смешни" има шљиву од фајта са Русима, која нестаје у року од једног дана.

U Srecnim ljudima Lolu Golubovic u razmaku od 2 epizote totalno promeni licni opis i ne lici ni malo na sebe iz prosle epizode. Ista situacija je i sa Djinom :D

Secam se kad sam bio klinac da mi posle ove transformacije nista nije bilo vise jasno u seriji

"Montevideo..." klime na sve strane

U Srecnim ljudima Lolu Golubovic u razmaku od 2 epizote totalno promeni licni opis i ne lici ni malo na sebe iz prosle epizode. Ista situacija je i sa Djinom :D

Secam se kad sam bio klinac da mi posle ove transformacije nista nije bilo vise jasno u seriji

trololo

Иначе, Срећни људи су пуни грешака, што сам провалио још гледајући прву репризу, а то је ваљда узроковано паузом у снимању. Власотиначки зет је у међувремену позаборављао многа имена изгледа.

glumica koja je zamenila Dubravku Mijatovic je imala epizodnu ulogu, kao musterija Buleta Goncica (Carlija) u nekoj seansi... kad ono medjutim posle, ona igra Djinu.

Evo šta sam ja provalio:
Sečate se onog gomnjivog fila Waterworld. Tu je cela zemlja prekrivena vodom. Jebeš logiku kada jeste. E sada, ima ona klinka, koja ima jedno devet godina i jebeno NE ZNA DA PLIVA, iako je ceo jebeni svet u vodi. Mislim kolko je to retardirano.

E sada, ima ona klinka, koja ima jedno devet godina i jebeno NE ZNA DA PLIVA, iako je ceo jebeni svet u vodi.

dobro, ovo bas i nije baubau, pogotovo ako je poznata cinjenica da mnogi mornari ne znaju da plivaju, a ceo zivot proveli na vodi. misim, nije to neko veliko cudo.
evo naso sam i citat za ovo, mada cenim da su cirka 5-10% svake posade neplivaci ili vrlo losi plivaci.

The SS Connemara was a twin screw steamer, 272 feet long, 35 broad and 14 deep with a gross tonnage of 1106. She was sunk on the night of 3 November 1916 at the entrance to Carlingford Lough, Louth, Ireland after being hit amidships by the coalship Retriever. 97 lives were lost that night and the only survivor was James Boyle - a fireman on the Retriever and a non-swimmer.

da bi bio moreplovac, ne moras znati da plivas :)

ovo ti pricam zato sto sam ziveo u zemlji okruzenom morem u kojem ne mozes da se kupas. samim tim kroz istoriju bas i nisu imali ljudi gde da uce da plivaju (i u reci je ladno, a u zagrejanom buretu ne mozes), a na brod mora da se ide...

ALI U FILMU NEMA UOPŠTE ZEMLJE IMA SAMO VODE ZNAČI LJUDI MORAJU DA PLIVAJU!!!12123##11!!!

ne znaci. sta ako tu gde zive voda puno ladna pa moraju da zive sa splava na splav.
ili, cim udjes u vodu pojede te neka ajkula?

Izvinjavam se što vas prekidam, al' moram da pitam, koja je to zemlja okružena morem a da nigdje ne mo'š da se kupaš? Malo mi apstraktno zvuči, sem ako je neki daleki sjever u pitanju :)

Vidi se Tamic u jednoj sceni,nema aviJUna.

Ima zato gliser u jednoj sceni. Sećam se kad sam naduvan gledao "Boj na Kosovu" da sam vrišt'o na taj gliser pola sata.

Izvinjavam se što vas prekidam, al' moram da pitam, koja je to zemlja okružena morem a da nigdje ne mo'š da se kupaš? Malo mi apstraktno zvuči, sem ako je neki daleki sjever u pitanju :)

malo gde po morima osim po plazama i letovalistima je prijatno za kupanje.
ili ladno, ili struje, ili razne morske nemani.
sta mislis, mornari svako malo zaustave brod na sred atlanskog okeana, kod islanda, pa ajmo da se kupamo (ucimo da plivamo)?

stavise, kad bi zemlja samo bila okruzena vodom (kad ne bi imao plaza, zaliva i mirne vode), a jedini vid za ljude da prezive jeste plutanje na vestackim ostrvcima, vecina bi bili neplivaci.

ljudi bre... ziveo sam na okeanu, znam koje je sranje to za plivanje.
porediti okean sa mediteranom i grckom ne ide.
pa, u portugaliji, po najtoplijem danu, udji dublje u vodu negde gde nije zaliv. prvo ce da te osinu talasi da ne mozes da se skupis, a drugo smrznuces se ko pingvinov kurac za 2 min... da ne pricam sto ako te uhvati struja ode ti negde tamo
kakvo plivanje kakve zajebancije...

Nisam razmišljala nikad o tome, da ti pravo kažem (to je zato što sam vidjela more jedno 4-5 puta u životu, slabo šta znam o njemu, a i ne znam da plivam). Sad mi je dosta jasnije, hvala :)

cek da vam aploadujem sliku kako izgleda "plaza"

Celte, gde je ova lepota?