Prijava

Ja sam sanjo seks na pruzi sa anom karenjinom

to sto se bacila pod voz..govori kakav je seks bio

Ma bila tolko zadovoljena da je mrzelo da ustane sa pruge ja otisao po onu kafu 2in1 i vratio se kad ono voz je drmnuo

Ja sam sanjao sex sa Sofkom iz Nečiste krvi . Ebe se ko štuka

S onim iz Pazi tako da ostanem nevina, uopšte nije slušao.

redovno, cak sam i sanjao Dostojevskog, Tolstoja, Orvela i jos par pisaca, pored likova iz romana.

Najjace je bilo kad sam sanjao Dostojevskog.

Sedimo u nekoj zadimljenoj kafani, cekamo da pocne partija. Ja sam ushicen sto je on u istoj kafani i hocu da pricam sa njiim, a on me pogelda kao da me zna i prekorno kaze: "Uoybilji se." i okrene se na drugu stranu. :)

jel rekao получить серьезные
il je bas na tecnom srpskom rekao uozbilji se

Na srpskom bre dušane, čovek im'o dobar fleš u ruci a nevidljivi mu tu bahilao na ruci pa tako...

rekao je na ruskom ali sam ga ja razumeo :) tj. mom satrom ruskom. sve desava u nekoj kafani gde se skupljaju prognani od vlasti, neka ilegala. ali ja od ruskog znam samo menja zovut :) i ja pajdu :) i neke bezobrazne stvari :)

Mislim da sanjanje motiva iz knjige uglavnom zavisi kada ste knjigu citali i koliko dugo. Ako ste procitali 20-ak strana, i to pre podne, koja je verovatnoca da cete je uvece sanjati? A ako procitate 150 strana neposredno pred spavanje, verovatnoca je daleko veca.

Ја сам сањала бога једном. Изгледао је као Преле, имо је и повез преко ока. Дошао је у пекару, била је гужва ужасна и нико сем мене га није препознао. Он је то приметио, пришао ми и затражио ми 40 динара да купи две кифле са сиром и да нахрани сав тај народ који је чекао ту. Дала сам му, он се захвалио и рекао ми: боље иди кући. Сложила сам се и отишла сва срећна и некако испуњена. Сањала сам и мачку из Мајстора и маргарите неколико пута, Николетину Бурсаћа и можда још неке, не могу да се сетим.

Bog je žensko;) ja sanjala.

Da je aurora, bilo bi više vjernika (jeli ovo bogohulno?). Lijep ti san.

Sanjam Andjelku Žoli, ali ne mogu da se setim iz koje knjige je ona.

Raskoljnikova i Jozefa K.

Sanjam Hitklifa iz "Orkanskih visova".

Au, Strajo, nije tebi lako...

Ja sam sanjao Marmeladovu, kako mi se zali sto i nju Straja nije sanjao ;)