Prijava

pio sa onom trojicom u kafani "pod kestenom"..u 1984

Che-vu, samo mi ona fali... :) ako se setim još nekog da me je ganjao napisaću

Lika iz knjige Parfem, bila sam opčinjena njim dugo posle čitanja knjige :) Kad sam odgledala film, glumac mi je bio prelep, samo zbog lika iz knjige, iako inače izgleda ko užegla popara.

Јест ружњикав тај глумац мало...

Ja sanjam isključivo likove iz filmova. Likove iz knjiga ne sanjam jer mislim da nemam razrađen taj vizualni prikaz književnih likova na osnovu opisa.

Slepčina je realno, al meni je u filmu bio seksi. Jedino što mi se stvarno svidelo na njemu je što ima malko rošavo lice, a ja volim rošave :))

Милице, јел` о овом филму говориш?

Ja sam sanjala Kraljevica Marka sad skoro. U tom snu smo pili, a pola Sarcu dali.

znam da je oftopic al dal ste ikad sanjali seks sa sa drugaricom/drugom
ja jesam sa jednom ribom iz srednje

Kad sam u srednjoj citao " Na Drini cuprija", neko vreme sam sanjao lika sto ga ciga na kolac natacinje...

Uzmi mi za zlo bre, al sam sanjala da je bog žena?

znam da je oftopic al dal ste ikad sanjali seks sa sa drugaricom/drugom
ja jesam sa jednom ribom iz srednje

Više puta. Uglavnom s onim curama na koje sam se ložio, a kod kojih nisam imao prolaz.

Милице, јел` о овом филму говориш?

Čitao sam knjigu al nisam gledao film kakav je?
Nekako imam predrasude o filmovima rađenim po knjigama kad sam video kakvo su sranje napravili od lovca na zmajeve
E i da mi jovicic ne zameri sto spamujem nisam nikad sanjao nekog lika iz knjiga iako volim da citam predvece kad je sve tiho nekako se najvise udubim u nju al kad zaspem ne sanjam nista o knjizi stavise kad zaspim uz knjigu jako retko sanjam bilo sta
EDIT

Uglavnom s onim curama na koje sam se ložio, a kod kojih nisam imao prolaz.

Isto tako i ja

Милице, јел` о овом филму говориш?

Da :)

Nekako imam predrasude o filmovima rađenim po knjigama kad sam video kakvo su sranje napravili od lovca na zmajeve

Dobro si me upozorio da ne gledam lovca, već dva-tri dana se nakanjujem da gledam :)
Inače, Parfem film je sranje. Nisu dočarani opisi ni najmanje, a pola stvari je izbačeno.
Jebi ga, svaki film mora da bude sakaćenje knjige, zbog kriterijuma filma. Što zbog dužine, što zbog ograničenosti u delatnosti glume da se dočaraju neke napisane emocije. Mislim, okej, glumac napravi tužnu facu, al pisac je tu ubacio bar još 3-4 emocije, koje ti ne možeš razaznati na faci. Jedino da ko u španskim serijama govori sve naglas, o čemu razmišlja, šta će da uradi :)) Mislim da ni pravi šizofreničari ne pričaju toliko sami sa sobom.

Pre dve noći završio sa čitanjem knjige "Poslednji ruski car" Robert Aleksandar. Čim sa legao da spavam sanjao sam njegovo veličanstvo Nikolaja II Aleksandroviča, caricu Aleksandru, prestolonaslednika Alekseja i još dve devojke (verovatno vojvotkinje, bilo ih četiri ja sam sanjao dve) kako silaze niz stepenište u velikoj kući i idu ka podrumu. NIsam sanjao scenu streljana iako je ona dosta bila verno opisana. Pisac nije dao baš verne prikaze vojvotkinja tako da o njihovim crtama lica nisam stekao jasan uvid sve dok nisam malo pročačkao slike po netu.