Prijava

Ovde kod mene likovi sa foruma mog kraja svaki vikend dolaze da igraju fudbal? A šta kažete? :)

Ваистину.

I ja se slažem.Dajte svoje predloge i mišljenja...Ovu temu sam postavio u cilju borbe protiv zavučenosti ispred monitora.

lepo si se setio, ali napolju je vazduh, svetlo i mnogo naroda. sve ono čega se svi plašimo :)

ja sam za!
(pa ako nas pojedu zombiji jebiga, barem znamo zašto smo izlazili napolje)

Нека пивчуга и блеја.
Има примедби?

Ajde ako još ljudi zainteresuje ideja nešto da organizujemo.

Mozda se i skupimo.

Ako treba, uzimam kartu za Beograd. :)

Ma ja ode sad na pivo, na promociju ex-yu-rocks festivala....I to na plazu....Milina....

Ja ne igram fudbal, smrc :(
Ali but, uvek sam za žurku, pa ako vam treba navijača, eto mene, na severu, razume se.

:):)
naravno da ne bismo mogli.. al možemo da probamo!

To Surovi,to je duh!Ništa od ovoga izgleda da ljudi više vole svoju sobu i svoj monitor...

Soba manje-vise, al' monitor.. ;)

Očito su prirodni zakoni jači od civilizacijskih, pa vukovi mrze žirafe.
Na severu je tvrdo, tako da tu može da padne i neko pušenje, ali postoje vrste koje se ne ukrštaju ni na severu ni na jugu, tako da ovaj poziv na seks moram odbiti.

E, ako si mu rekala!

I šta je bilo s ovim? Bilo je dovoljno jedno spominjanje oralnog sexa da nas odvrati od teme i potisne napore da se stvarno prelijemo iz virtuelne u materijalnu stvarnost.

'Aj'te ljudi, živnite malo! Što ćale Kaizen ne bi odredio datum koji njemu najviše odgovara, pa ko može može, ko ne može neće da može.

Dovlinjos, podržavam ja sam uostalom i otvorio temu...

dosta mi je 2 puta u 2 dana što sam te video dovlinhose :D:D:D, al ajde može...

"I šta je bilo s ovim? Bilo je dovoljno jedno spominjanje oralnog sexa da nas odvrati od teme i potisne napore da se stvarno prelijemo iz virtuelne u materijalnu stvarnost."
---
Meni je materijalna postala virtuelna stvarnost ako me razumeš, tako da bi to bila degradacija stvarnosti. :)