Prijava

Au, kaizene, pa kako degradacija? Svaka stvarnost u kojoj se vagine i sarme samo gledaju je apsolutno inferiorna u odnosu na ovu (u kojoj se dotične mogu naći i konzumirati u izobilju ako se čovek potrudi).

Da, ali na okupljanju neće biti ni vagini ni sarmi :)

ma zezam se bre, okupljate se vi, ja sam nešto zaglibio sa radom pa na takvu aktivnost trenutno gledam kao trošenje vremena(znam, prso sam:))

Мислим да Кајзен има пискав глас, па му је зато глупо да се види са нама...

Ја се једва издоговарам са друштвом које живи око мене у кругу од 150 м да одемо на фудбал, или ти не дај боже тенис а ово звучи као немогучћа мисија и мислим да би се разочарао изгледом многих риба па је боље да овако фантазирам :Д

--
:))
Vukajlijaši uživo?
NEMOGUĆE!

stvarno, gde to ima!?

Ja bas ocu da se svi okupimo i lepo napravimo zurku ili da odemo svi zajedno na bazen.
Nema veze sto ce mozda biti izmesane generacije to je jaaaaaaaaaaaako kul.A onda posle bazena se rasturimo i odemo jedni kod drugih zavisi koga uhvatimo u trenutku na kolace i sok ili odemo u neki parkic da pijuckamo i blejimo ili u neki diskac,kafic onako svi kolektivno.Ko zna sta ce se sve izroditi iz toga.Ajd da probamo!:D:D:D:D:D

možda da zakupimo marakanu, pa da dođu svi registrovani...

Moze!
Lepo svako plati neku sumicu Marakani kad nema utakmica i lepo svi se nacrtamo tamo i slavimo!
Unajmimo pevace da nas zabavljaju!:D:D:D:D

Заборављаш да има и партизановаца. Може нека кавга д'избије ако не бидемо паз'ли ди се сусрећемо!

E onda ajmo svi na ADU CIGANLIJU!
Tamo je bezbedno i besplatno!:D:D:D:D
I svi se lepo obucemo u kupace kostime i kupamo se i upoznajemo se.:D:D:D

Прво базен - значи полуголи, сада ада - значи полуголи... А да идемо у неку хладњачу?

Ja u štroku ne idem. Možemo da blejimo na Adi, odgovara mi jer sam blizu i gotivim da blejim na Adi, al' u kaljuzi se ne kupam! Al' mogu da dođem u kupaćim, da uživate u mom jebozovnom telu :)

Вала ни ја нешто не бих да се купам у оној прљавштини! Да знаш да си потпуно у праву, сагласна сам са тобом и максимално те подржавам. Купаћи може. :)

Ajmo da odemo u Karadjordjev park i da se popnemo na drveca i da se gadjamo kamenjem!
:D:D:D:D:D
Salim se nego ajde da napravimo paradu kroz Beograd!:D:D:D:D

Ја нећу да се купам тамо да не испрљам још више...
А купаћи немам тако да би некоме можда било и занимљиво да дођем без купаћег.