Највеће испале при мувању

  1. ma pusti ga vis da troluje...

  2. Ју, ја заборавио да сам отворио ову тему....

  3. GAGAFEJLE ZAŠTO TO RADIŠ DECHKO?

  4. Ja sam jednom prilikom(davno beše) preko dobre drugarice pitao neku likušu da šeta samnome. I tako ona uvek tražila izgovore neke. Idem ti ja školom sa ortacima i jedan me gurne pred tu likušu(kao da pokušam nešto), pogubio sam se kao Stojković na golu Wigana. Ona me samo pogledala, okrenula se i otišla.

    Drugom prilikom, skorije bejaše, pre možda 2 meseca. Čekam ja na stanici noćni sto kec, i spazim neku pičku, metar od mene bila. I tako se mi čekajući stokec jebali pogledom jedno pola sata(možda i četres minuta), i taman skupih mudašca da joj priđem, kad eto ti ga stokec. Uđemo mi, ono prazan bus, možda bilo pešes ljudi. Ona stade pored sedišta i ja joj priđoh. Na foru ''e izvini'' , ona se okrete sa osmehom na licu, i ja je upitah da l' može da se pomeri da sednem. Taj dan sebi nikada neću oprostiti,možda kada budem jebao nešto.

  5. JA JEBEEEEEEEEMMMMMMMMMMMM

  6. Занимљива тема ......

    Један ортак тео да мува и пришао девојкама у сепареу док нису гледале у њега и кад им је пришао баш близу , одјебном им се унео у фацу ,ваљда да га примете а ове две ликуше вриснуле и скочиле ко ђавола да су виделе ..... након чега их је отерао у курац и побегао......

    Док сам ја имао доста екстремније испаде.Генерално , није ми тешко да приђем , али када попијем правим неопеване глупости.Типа , једном сам мртва пијан држећи се и ослањајући за сто видо да ме гледа једна мала (можда и није гледала ал ја сам стеко такав утисак ) , и мало гласније реко "ало мала дођи овамо" , ликуша је чак дошла , и кад стала поред мене ја њој "ајде сад пењи се на астал и крећи шоту!" , на шта се мало зачудила и нешто ме питала љубазно ал нисам чуо па сам морао да поновим "пењи се бре , не видим мехуриће!" .......... О.о и дан данас се питам који курац је то требало да значи ...........

  7. Bio ja nedavno sa ortacima u ''Hipnotiku'', bila neka koktel žurka, pičkematerine, nebitno.
    I moj ortak posle jedno ČITAVIH 25 minuta barenja, počne da se krlja s nekom likušom, on se zajebavao, a ona je mislila da će da bude s njim.

    Sat vremena, 2 Mohita i 5 Jegera kasnije...

    On zbari drugu likušu, i krene da je 'vata u tuđem separeu.
    To sve videla ona prva, prišla mu i kao: ''Đido da ti nešto žemka na uvce!''
    On ustaje, ne sluteći šta će se desiti, i zadobija teže telesne povrede u pubičnom delu, odnosno loukik u porodično stablo.
    Vidim ja nešto se lik prevrće po patosu, mi mislili, ucirk'o se, pa kao, pusti ga nek' se veseli, saznali smo sutra celu telenovelu... :))

  8. Bio ja nedavno sa ortacima u ''Hipnotiku''

    Колико си зиљав. :) А све туђе испале, овде се значи мало ко испалио? Или нешто друго.

  9. Ja zljav?! Reme ti si međ' najziljavijim ođe!!1 (Proglašen od strane Mil'ce :))

    To mi prvo pade na pamet... Mogu se setim neke svoje, ako će ti to ulepša dan? :)

  10. Ја сам зиљав на свој начин. Али "Хипнотик" и коктел журка. :) Па ко још пије коктеле и иде тамо? Улепшаће ми вече. :)

  11. I moj ortak

    Da da, tvoj ortak... xD

  12. Ko reče da sam ja pio ziljave koktele? :)
    VOPS I VOTKA FTW!
    Ispravka: ZABODENA VOTKA I VOPS FTW! :)

    Moraćeš sačekati jedno... pff... 5 minuta. :)

  13. Ја једном отишао са једном другарицом на аду. Купамо се ми тако ја реко она оће нешто чим је звала само мене на аду, и сад у води узмем да је зајебавам као да је давим и шибнем јој прстенац. Ту сам се зајебао страшно. Прво мислим да ни Шапић не може онолико да искочи из воде, а ни да онако замахне руком. Друго, од тад се нисам чуо са њом. јбг, можда је хтела корак по корак, али шта да се ради сад.

  14. можда је хтела корак по корак,

    a možda prst po prst? :D

  15. Ko reče da sam ja pio ziljave koktele? :)

    Ma u redu je, ne moraš da se pravdaš.

  16. Moj brat po babinoj liniji, ajte momci i devojke otvorite nam dušu....:)

  17. Hmm... Ne znam... Aj'e...

    Bila skoro proslava odlaska maturanata i tu sad, ono, ludnica, neki alfa baja, parkir'o ''Korsu'', puštajući mjuzu dok ne dođu trubači, ja trešten, ortaci zaliveni i oni... I!
    Snimim neku trećakinju, i posle 5 minuta nećkanja, doteturam se do nje.
    I ja ti tu krenem neku spiku, kao: Alo mače, ovo ono (Moj deo je simuliran, ne sećam ga se, njen deo mi je prepričavan u detalje), a ona me pogleda, nasmeši mi se jebozovno i kaže: NE! -.- A ja onako janpi, ako je verovati mojim ortacima, kažem: Ma boli me dupe, ionako si ružna k'o kurac!, na šta je ona mene istuširala svojom đus-votkom...
    Nastavak priče uključuje i bežanje od pendreka, al' to bi sad bio oftopik. :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.