Највеће испале при мувању

  1. уууу јебо те који си ти хулиган, тучеш се са милицијом

  2. Uuu Pohovani, zeza te Nadžak Baba da si ziljav. Upucaj se!

  3. E najjači su mi ti likovi što te kao isprozivaju samo zato što si ih kulturno odbila.
    Mene juče neka budala zvala na sred ulice na kafu i ja ga iskuliram i on počne da se dere KRAVETINO RUŽNA. Mislim ne znam koji je fazon. Probao si, dobio nogu, sad budi muško i pristojno se udalji.

  4. hahahahah jurio te njen dečko sa iskukanom kitom a? :D

    bežanje od pendreka

  5. Ma nisam, to je i poenta, to je bilo na dan protesta u vezi sa hapšenjem Mladića, a mene iscimao ortak da se vidimo u gradu (on je bio na protestima), a ja pijan, sam zaboravio da su protesti, pa zamalo da najebem slučajno... Duga priča...

  6. Zanimljivo je to što se ovde kao nijedna riba nije ispalila.

  7. Ma nisam, to je i poenta

    opet se pravdaš.
    ja sam se toliko puta ispalila da ne znam prosto koju ispalu da izaberem da vam prepričam.

  8. @Nadžak

    Ne bih ja, bio sam pijan...

    Edit: I ne pravdam se!
    Ozbiljno! Ja se nikad ne pravdam!
    Zašto mi niko ne veruje?! :D

    @Gaga hahahahahaha :D

  9. ma što se mene tiče mogao si da budeš i pohovani čvarak (haha najjači nadimak) xD

  10. i ja je upitah da l' može da se pomeri da sednem

    hahahahhahahha careeee

  11. Kad smo već kod nikova kakva je logika kod nadžak baba?!?
    Ozbiljno čuo sam to u narodu, a koj' kurac ima nadžak (sekirica) sa tim?!?
    Jebeni srpski.

    Edit: Primeti ironičnu ziljavost. Većina ljudi misli da sam 12-ogodišnja ziljava klinka, zbog nika, dok ne progovorim. :)

  12. Evo jedna moja ispala, ali da se ne smejete mnogo.
    Imala sam fazon 15 godina, 90 kila, fiksnu protezu, martinke, pantera majicu i vojničke lone i videla sam na trgu vrh tipa u mom fazonu samo što je on bio lep i rešila sam da mu priđem. Razgovor je bio u fazonu:
    - Ćao... hihihihi... imaš cigaru?
    - Ne pušim.
    - Upaljač?
    - Ne pušim.
    - Žvaku?
    - Ne.
    - Hihihi pa ništa onda daj mi broj.
    I samo da znate, dao mi je broj. Bio je lažan ali nema veze. Videla sam tog tipa pre neki dan i bila sam u fazonu zemljo otvori se...

  13. hahahhahaha tek sam sad skontao koliko je to dobro hahahahaahaha :D

  14. HAHAAHAA... Babooo... Nou koment. :)

  15. Е мени је пре пар година једна риба рекла да би пре олизала камиљи анус него била са мном.
    И ништа, јебига, водим је у зоолошки врт после јунског.

  16. hahahahaahhhahahahahahahahhahahahahaahaha lolololololo

  17. Haha Varner, mora da si lepotan! lololo

  18. AHAHAHAAHAHAHAHAHAAA :DD

  19. Imala sam fazon 15 godina, 90 kila, fiksnu protezu, martinke, pantera majicu i vojničke lone i videla sam na trgu vrh tipa u mom fazonu samo što je on bio lep

    Ovo jebe kako je napisano. :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.