Највеће испале при мувању

  1. Ишчитао сам целу тему. Сваки пост, ал'немам шта вама да понудим :(

  2. Ишчитао сам целу тему. Сваки пост, ал'немам шта вама да понудим :(

    лолоолло Џејмс Бонд јебе!

  3. LOLOLOLOLO nikom nije jasno kako je zbario da izađu a on se ne seća jer je bio pijan

    Ceo post ti odgovara samom nick-u, tu devojku bi boleo tuki da mu prilazi posle 6 meseci da ga bilo sta pita ako ima postovanja prema sebi, a sudeci da odjebe svakog onda ima.
    Doduse istina je da ces mrtav pijan pre da smuvas devojku nego trezan, veca je procentualnost uspeha.

  4. Doduse istina je da ces mrtav pijan pre da smuvas devojku nego trezan, veca je procentualnost uspeha.

    Da, jer obično muvaš mrtve pijane ribe.

  5. Da, jer obično muvaš mrtve pijane ribe.

    ili grobove na koje ni kerovi ne smiju da laju.

  6. лолоолло Џејмс Бонд јебе!

    Хаха, па можеш и тако рећи... А можеш и рећи да сам последњи пут мувао девојку пре него што је Кркобабић рођен...

  7. kol'ko gotivna tema, majku muu.. :D

  8. Хаха, па можеш и тако рећи... А можеш и рећи да сам последњи пут мувао девојку пре него што је Кркобабић рођен...

    znaci one tebe muvaju! Dzejms Bond jebe!!

  9. Добро људи, ето, шта ћу. Провалили сте ме - јебем. Ја покушао да будем скроман, да уђем овде међ' вас нејебице као један од вас, да вас не повредим. Ал' шта ћеш, мирис мог мужевног зноја ме је одао...

  10. bonde, mrs sa teme! :D

  11. Највеће испале при мувању

    Једном сам се мувао око интервентне, док су претресали неке ликове и наравно, попијем батине, јер је шатро забрањено гледање.

  12. Ја једном питам рибу- јел читаш ''Треће око, има свашта тамо?''
    Били смо заједно 3 дана.

  13. Хм занимљива тема :) Ево прво једна ортакова испала. Био ја са ортацима у неком буржујском клубу и један ортак цело вече гледа девојку и двоуми се да ли да је мува или не. Негде око 3 сата, кад је мало попио, стисне он муда и прилази девојци са најшабанскијом фором:
    "Јел теби тата тероиста?"
    Она га погледа и каже му:
    "Ајде бежи шабане, ти се већ 3. вечерас који ме мува на ту фору."
    Ја сам имао пар испала, али то нису неке велике. Имам тај трип да девојци заборавим име кад ми каже први пут како се зове. И мувам ја једну Марију, а убеђен сам да се зове Јелена. И причам нешто са њом и пар пута јој кажем Јелена а она то искулира. И она оде у ВЦ да поправи шминку или шта, јебем ли га, а ја се окренем ка другу и кажем му:
    "Ау брате какву сису има ова Јелена"
    Она се одједном створи иза мене и каже:
    "Сељачино, нисам Јелена него Марија и не нећу да се прошетамо."
    А једном сам смувао једну рибу и жвалавимо се ми у неком завученом сепареу. Ја почнем да је хватам за сису а она ми тресне такву шамарчину да се цео клуб окренуо и погледао у мом правцу. Јбг ја пио тад млад и навалентан, још пијан а она била сва нека фина.

  14. Ја једном питам рибу- јел читаш ''Треће око, има свашта тамо?''

    dobra fora

  15. Nesto sam se kao muvao sa slavljenicom jednog rodjendana. Gleda ona mene, ja nju, malo ruka ispod struka sta ti ja znam, i to je tako islo mnogo pre tog rodjendanam jos od prosle nove godine, samo sto sam ja bio tupav da to shvatim tako, ili mozda nisam, ko ce ga zanti. No, skupim ja muda da krenem u akciju nakon par pica (jer mi je nekako tada i najlakse, a mogu da pricam zanimljive stvari satima ako me lepo drmne, znaci odrzavao sam se na smkerskih 0,5-1 promila alkohola) pridjem joj ja, stegnem ruku, kazem joj da podje sa mnom napolje, ziv spreman da krenem u akciju bez reci, kad ona meni rece da sacekam samo sekund, okrete se nesto do jednog grmalja, on ruke oko struka, kratak poljubac, i mala razmena neznih reci. Ja tu pokiso, njoj ispricao neki vic o plavusama kad je izalsa jer sam stvarno bio zatecen u mestu, resrio da se odvalim ko svinja, ali ni to nisam uspeo, koliko god da sam pio, te veceri sam ipak bio najsposobniji da odnesem druga kuci, i otpratim dve drugarice.

  16. Prilazim ja njoj i ispadne mi kurč'na. Ona gleda i kaže da se plaši da joj prodrem sa tol'kom močugom. Smor.

  17. Ja: Ćao.
    Ona: Ćao. (I ode)

  18. Ja njoj ono kao to, a ona meni u fazonu kao eejjjj i ono ja njoj složim neku spiku i na kraju sam jebo.

  19. Др Јанковић
    Ја једном питам рибу- јел читаш ''Треће око, има свашта тамо?''
    Били смо заједно 3 дана.

    hahahahha kralja dobro ste i ta 3 sastavili xD

  20. treće oko, tri dana.. :D

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.