Prijava

Е,а за ово је моја кева поверовала да је стварно и јуче ме убеђивала у то:
http://www.njuz.net/kina-zabranjuje-reinkarnacije-bez-odobrenja-vlasti/

Господе, он се смеје.

Ево онако. Код тебе?

recimo da je islo ovako....
"premijer mirko cvetkovic je povodom kupovine maksija od strane belgijske firme izjavio DA JE TO JOS JEDAN POKAZATELJ..." odatle otprilike pocinje fejspalm..nisam ni slusao dalje..al mogu reci da mi se javlja evo na dnu solje kafe da dalji tekst ide tipa...kako srpska privreda belezi rast i izlai iz krize, kao i da smo najstabilnija zemlja u regionu...valjda jer nas je kupila mega belgijska firma koja jelte ima lance marketa u surinamu, indoneziji, bugarskoj...konacno cemo da jedemo belgijske cokolade...hip hip hureej

Б92 који највише критикује вулгарности и експлицитне садржаје које друге телевизије пуштају у својим риалитијима управо усред ручка, данас кад су сви махом кући (поготову у БГ-у, јер је дош'о онај скраћени Путко) у 14 сати и 05 минута пушта филм у коме неки бр'т косијанер таслачи ваљда Сандру Булок, прво мало од напред, па јој меће у рч у следећој сцени, да би се затим и она мало сагла да му одради једну гедору на кобаји. И све то без оног црвеног кружића у ћошку хахахахахаха. Ја не знам да ли је ово већи ЉОЉ или Фејспалм... Веране Тићма, гађигло барабо!

lolo kakva prevara a mi mislili da spava anđele