Slaba verovatnoća da je neko sačuvao. I da je sačuvao, još manja je verovatnoća da će okačiti na net. :/
Sjećam se ja. Bilo do jaja. To su bile emisije za djecu, a ne ovo sad.
"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.
Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."
Status Magazin | April, 2009.
Seca li se neko ove emisije iz 90ih, Minja Subota je vodio, ako se ne varam. Ja sam je tako voleom, mada se sad ne secam najsrecnije sta je tu sve bilo. Da ne zna neko ima li gde snimaka?