Transfer blama

  1. Jel to ona slika kad nosi onaj šešir pecaroški kakav već? Haha sećam se slike.

  2. Kako bih voleo da samo jos jedom vidim tu sliku...

  3. Eo po promotivnoj ceni od 10.000

    Da li želiš da postaneš bolji sa ženama? Da li imaš strah od prilaska devojci? Da li si nekada "zaglavio" u frendzoni? Da li ti se desilo da je sve išlo „odlično“, a već sutra devojka neće da ti se javi ili da se vidi sa tobom? Ne znaš kako da joj priđeš i kako da pričaš sa njom?

    https://www.facebook.com/events/1013406472045973/

  4. Oduvek su me Ameri odusevljavali koliko su operisani od zivota, ali u poslednjih par godina su prevazisli sami sebe

  5. Nije tačno ovo za Gnjatu, naš prvi predavač socijalne dinamike je bio Arsenije Čarnojević.

  6. cica jebem ti mater u picku

  7. Ovo ne moram ni da pustim da bih znao da je transfer

  8. kliknem na ovo da cujem ove bolide, kad napise lik moju reakciju na ovo mozete videti na mom kanalu

    https://www.youtube.com/watch?v=-zAuttbgcjE

    LOLO

  9. Moraš da pogledaš, jbt, holivud hahahahah jebem ti narod da ti jebem zaludan

  10. CVIJA, RELJA I COBY U ZATVORU SNIMILI HITČINU: Klubovi će grmeti uz pesmu CRNI SIN!

    uz jos par ovakvih naslova,pesme ce biti hit pa i sve da su se snimali dok prde 5 minuta.

  11. hahaha a cirkusa sunce ti

  12. Nije mi frka da ostanem neobavesten brt

  13. Ova pjesma najteže padne relji on je izgubio oca , zato je onako i zaplako na grobu i vjv ce svaki put zaplakat kad cuje pjesmu :)

  14. Јеб'о му пас матер.

  15. CVIJA, RELJA I COBY

    A KAKO ČOBI KAD JE ČOBI UMRO??SKEČ

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.