Transfer blama

  1. Zapravo su bEOGRAĐANI za transfer blama, tripuju se da se posebni samo zato što su su rodili tamo, nešto poput centraša iz Podgorice (ljudi koji od rođenja žive u centru Podgorice) i staropodgoričana (koji generacijama žive u Podgorici) a ne ova Rogošićka, ona je samo najobičnija budala.

  2. Чекајте, јел то после Пујо испемовао својим поклоницима?

  3. Upoznam prošle godine nekog pandura iz Leskovca, pita me "Jel si ti rođena u Beogradu"?, kažem da jesam, a on "Joj, užas".

  4. Ja lepo kažem- odcepite se, govna, i let as vilidž pipl aloun..

  5. Natnat neka ti ta priča nego kaži koji prekršaj si napravila?

  6. Nokoji, to mi komšija :)

  7. koji kurac uopšte sa tim...sedimo dva drugara i ja u porti u centru ns, stali da popijemo pivo, i vidimo matorog lika razvaljenog kako svima prilazi i pokušava da otpočne konverzaciju, al svi ga iskuliraju. Dođe i do nas, jel smetam ja bla bla...ja živim ovde u ovoj zgradi (pokazuje gore na stan u porti u centru, a ja mislim se u sebi e jesi nesrećan, nema tih para da bi živeo ovde da mi svaku noć 1000 pijanih budala pišaju po ulazu i deru se do 5 ujutro) i sav ponosan ''64 godine živim već tu, rođeni novosađanin, i moji preci su rođeni ovde...a odakle ste vi'' a kažem ja IZ BOSNE DOŠLI KAD SU NAS POTERALI 92. - Oš da ti jebemo mater matori - nastavi se drug.
    Matori se skunjio i otišo...mislio da će da se ispiša po nama što živi u centru i što prirodu i svež vazduh vidi samo kad uroni glavu u wc šolju

  8. Zapravo su bEOGRAĐANI za transfer blama, tripuju se da se posebni samo zato što su su rodili tamo, nešto poput centraša iz Podgorice (ljudi koji od rođenja žive u centru Podgorice) i staropodgoričana (koji generacijama žive u Podgorici) a ne ova Rogošićka, ona je samo najobičnija budala.

    Трипују се зато што дошљака има ко гована. Не знаш дал су гори они који дођу у Београд па серу како су Београђани говна и да је њихов крај најбоље могуће место на свету или они који су јуче дошли овамо а на сва врата се хвале да су Београђани. И једне и друге протерати што пре. И не признајем за Београђанина оног ко је рођен овде, барем две генерације уназад да је из Београда.

  9. Beogradjanke su generalno kurvetine.

  10. Koje? Rođene ili nerođene?

  11. Unazad 3 generacije, ahahhahhaa.

  12. HAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA Kako se uvredila jebote aahahahhaha

  13. Treća generacija Beograđana, zamalo pa plava krv. Nije niska kasta, paorska. Kako god, uspjela je ostvariti svoju želju - nasmijala je napaćeni narod. Zanimljivo je što takve umišljene djevojke često nisu svjesne svog kompleksa. Vjerovatno se druži sa sebi sličnim (sinovima i kćerkama doktora, advokata, čistokrvnih Beograđana sa istim kompleksom), pa joj nema ko reći.

  14. Ali dr svetlana i dr svetislav je POBEDA JEBENA HAHAHAHAHAHAHHA

  15. a lik nije mogo ljubaznije i smirenije da joj odgovori hahah

  16. ova garant voli da gricka leblebije i šuljeve

  17. Ali što se potpisuje ispod posta ko sreten ahahahahhahah
    I broj telefona ostavila aj je cimamo ololololololol

  18. Beograđani su govna. Do pete generacije.

  19. Treća generacija Beograđana, zamalo pa plava krv.

    I to još oba roditelja dr!!!

  20. Odoh da čitam Titova sabrana dela

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.