Transfer blama

  1. ја сам задовољан што јебоград постоји, где би остали лиферовали све своје јајаре да га нема?

  2. Хипстери опет нешто муте, а таман сам лепо пустио браду, а притом мрзим твитераше.
    https://www.facebook.com/bradokalipsa

  3. kako je do jaja kad neko ima takvu gustu veliku bradu...kako jebote...
    da ima neki preparat odma bi ga kupio
    ja imam onako jaču pradu samo ispod brade i na vratu, a ovo ostalo slabije...onako osrednje...

  4. awww alternativna muževnost

  5. Gledao sam ravnu goru

  6. Jeste da ima nekih gresaka, ali nije toliko lose, plus sto je red bio da snime nesto na tu temu. Ne svidja mi se sto je Rados glavni, i ne svidja mi se sto je iskoristio gomillu glumaca iz Selo Gori. Pretpostavljam da ce on da glumi Drazu.

  7. Video sam samo insert gde sin-Dragan ablenduje ko da pozira za "Primer Bezedovljeve bolesti" Narodnog lekara i batalio ideju o gledanju.

  8. U redu je da možeš da uživaš u režiji i scenariju Radoša Bajića, u svačemu ljudi mogu da uživaju, ali da misliš da su istorijske činjenice u seriji verno prikazane, mnogo je. Ali odlično je da je baš na tu temu Radoš snimao, jer su tako svi zadovoljni. Četnici, s jedne strane, jer se snima o Draži nešto, potomci partizana, s druge, kao i antifašisti, jer se mogu ismevati do mile volje, previše je materijala za to.
    EDIT: Ja da sam trve četnik, obesila bih one koji su Radošu dozvolili da skrnave temu, jer kako su Otpisane mogli da rade ljudi sa svim funkcionalnim moždanim ćelijama, a ovde ne bi pomogao ni triput veći budžet.

  9. Ovo će biti veće đubre od ranjenog orla i greha njene majke olololo

  10. EDIT: Ja da sam trve četnik, obesila bih one koji su Radošu dozvolili da skrnave temu, jer kako su Otpisane mogli da rade ljudi sa svim funkcionalnim moždanim ćelijama, a ovde ne bi pomogao ni triput veći budžet.

    Jebiga otpisane su radili glumci ovde koliko sam video samo je ristovski glumac ostalo sve go kurac.Ja kad sam video tirketa sa onim brčinama i onom glumom teo sam da umrem od smeha

  11. Pretpostavljam da ce on da glumi Drazu.

    Ako se ne varam to će biti Glogovac.

  12. Bitno da usrani otpisani koji sa tri pištolja razjebu sve okupacione snage po BG- u i okolini nisu transfer blama.

    A ovo nisam gledao, ali gledao bih neku četničku seriju čiji je glavni lik bradonja tipa ramba koji jednom rukom peče rakiju u drugoj drži šarac i plete po partizanima a zubima kolje ustaše. Nemce šutira u dupe nogom.

  13. јеботе, краљ излеће да гледа бомбардере ко друг тито три године касније на дрвару само што је њега одвукао кардељ а перу српског сина гардисти, могли би да буду мало оригиналнији
    и онда оно "ако народ изгуби слободу, повратиће је, ако изгуби краља, изгубио је све", па јебемуматер, куд је цела сцена играла по ивици ножа, од тог тренутка надаље бајић се посрао у сваку веродостојност, што не би био проблем када би серија била ауторски поглед на ствар а не шатро откривање праве истине што радашин хоће. чак га и тај јебени краљ демантује:

    "Sledeće čega se sećam jeste vrisak koji para uši i potmula tutnjava eksplozija bombi. Iskočio sam iz kreveta i dok sam navlačio kaput blesak me je zaslepeo, a vreo vazduh nahrupio je kroz otvorene prozore, odbacivši me na pod. Drugi prozor, koji je bio zatvoren, razbio se, a staklo se rasprslo po sobi. Rat je počeo.Odjurio sam u hol gde se razbio stakleni krov i otišao u sklonište, kao i svi ostali. "

    и онда службоуљудни батлер раденко и папуче, јебем ти раденка и папуче, раденко мерна јединица за папучара, мој зет има специфичну вредност од три раденка, то нема везе са серијом али сам имао потребу да кажем

  14. и да, само чекам да син драган почне да диже панцере снагом ума

  15. Pa sigurno mu onaj gugl translejt pusti par desetina somića da malo izmeni ulogu njegovog pretka, da ne ispadne i u seriji sisa kakva je u stvari bio.

  16. moj mali ker i ja

  17. pobednici prvog glasa srbije bas naprave velike karijere.

  18. Koe sranje, e. Viđo na pink mjuzik, za glavu sam se uvatio.
    Idemo čupavi,
    furamo brkove,
    totalno šašavi,
    moj mali beli pas i ja.

    To je decxku pjesma, ok.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.