Transfer blama

  1. pa sto je ovo transfer?
    nisu u pitanju najvaznije licnosti kolko sam skontao nego najprepoznatljivije

  2. пише најважније...
    Елвис испред Тесле, значи лол

  3. Ахахахах ово је у Нишу, и до јаја је. Босанчероси могу да га фафлају, тај бурек са кремом и бананама је одличан!

  4. Thumb_1381916_1426932944187387_1820655840_n
    Џорди

    пише најважније...
    Елвис испред Тесле, значи лол

    Američki softver pretražuje internet i prikuplja mišljenja korisnika o poznatim ličnostima, a koristi i poseban algoritam kojim se utvrđuje koliko će osobe biti važne 200 godina nakon njihove smrti.

    Legit as fuck.

  5. Peki, to je pita sa eurokremom i bananama, probao i ružno je ko židovski poreski inspektor. Burek je nešto drugo. A meni se čude na temi 'Šta danas ručavate?' kako jedem grah s bananama.

  6. Američki softver pretražuje internet i prikuplja mišljenja korisnika o poznatim ličnostima, a koristi i poseban algoritam kojim se utvrđuje koliko će osobe biti važne 200 godina nakon njihove smrti.
    Legit as fuck.

    Hahaha, ''yup, this thing right here says nobody will give a fuck about you in 50 years''.

  7. zasto je recimo napoleon toliko visoko rangiran?
    elvis je barem davao muziku ljudima 1950-ih i blabla,a sta je napoleon uradio?...jebeno nista...skoro ko djovak...sta meni predstavlja to sto je on osvajao kurce\palce...
    radnici na trafici su vazniji od pola ljudi na ovoj listi
    da se lista zove ,,najpopularniji,, ili ,,najprepoznatljiviji,, ili ,,najvoljeniji,, ljudi u istoriji,onda bi imala smisla

  8. daj leba ti, neka neko okači ovde onu reklamu na pinku za one špecije protiv bubuljica. Ono je istinski transfer blama. Kad dva lika stoje i neka grandovka dolazi i ljubi jednog u obraz.
    Samo sam spustio glavu i pokušao da ne zaplačem od blama.
    NE VE RA

  9. FAĐO, aj objasni, keve ti.

  10. Nemoj objašnjavati, molim te ili učini to, tom objašnjenju će biti mesto na ovoj strani.

  11. Warriors let me hear your battlecry
    Let me hear their dying scream
    Show them what we are capable of
    Make a nightmare from a peaceful dream
    Use the fire use the force
    Let them bleed
    Let them know what is a remorse

    Izbacio moj drug na fejs. Onaj sto ima devojku koja nije iz Zajecara i oni je jedini zajednicki prijatelj sa njom.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.