Transfer blama

  1. haahaahahahahahhahaahahahahaahahahahha

  2. Ja ne kapiram zašto je marčelo transfer ? Ja ga baš gotivim...

  3. Ja ne kapiram zašto je marčelo transfer ? Ja ga baš gotivim...

    Zato što je kul prozivati Marčela, šta on tu ima da se pravi pametan?!

  4. Prosto pesma je ziljava pričica koja se postuje na fejzbuku uz tužni smajli i gej apel protiv nasilja pretočen u izuzetno loše rime

  5. izuzetno loše rime

    Ok.

  6. Ne, ti si ziljava pickica koja misli da je svrha bilo koje pesme da se postuje na fejzbuk i na taj nacin iskaze stav. Valjda na taj nacin nadomestis sopstvenu nesposobnost da nesto napises. A i zasto ne jebati majku Marcelu i Djokovicu, mrzim ih, picka im materina nenormalna. To je moderno na vukajliji, jel da.
    Ili je, pak, on govno i tako komercijalan, prodo je dusu za saku dolara, dok sam ga samo ja sluso, bio je kul. Sad je uzo pare, stoka bezrepa, pare je uzo, EJ!

  7. Атифе, иди издркај обрезани курац на Ђовака.

  8. Ja ga gotivim od otkucaja a ne od ove pjesme... Al što da ne, zašto da ne opljuvaš...
    Plus Djovak je pička.

  9. Jeste, brate, ni tenis ne zna da igra.

  10. http://www.youtube.com/watch?v=rZmw4Yy6Qhc

    Ovo mi više liči na reklamu za gej paradu nego na spot za hip hop pjesmu...
    Ustvari oprostite, Marčelo je neki fjušn je l' tako?

  11. Ne nisi me razumeo pesma čak nije ni originalna samo je obrađena pričica o huliganu koji bije svog nekadašnjeg dobrotvora koja se vrtela još u doba lančanih e-mail poruka i pre fejzbuka a taj tip pričica za malu decu je doživela ekspanziju sa rastom popularnosti fejzbuka.

  12. A sta je beogradski?
    Obradjena pricica problema u drzavi.
    Ko da mi sami ne znamo.

  13. Ja sam čuo tu pjesmu o Pegli i mogu reći da sam i prije čitanja vaših postova ođe zamišljao kako je stavljaju likovi na fejzbuk uz prateće poruke tipa:

    "Sudbina :'("

    "Slušaj Marčela - reci NE nasilju!"

    "Ewo gde smo doshli!!! PROBUDITESE!"

  14. Ajte, madjije, o cemu bi vi pisali pesme, kad bi mogli?

  15. Ovo mi više liči na reklamu za gej paradu nego na spot za hip hop pjesmu...
    Ustvari oprostite, Marčelo je neki fjušn je l' tako?

    U pravu si, fali kurava i kola.

    Ne nisi me razumeo pesma čak nije ni originalna samo je obrađena pričica o huliganu koji bije svog nekadašnjeg dobrotvora koja se vrtela još u doba lančanih e-mail poruka i pre fejzbuka a taj tip pričica za malu decu je doživela ekspanziju sa rastom popularnosti fejzbuka.

    Upravo ovo

    A sta je beogradski?
    Obradjena pricica problema u drzavi.
    Ko da mi sami ne znamo.

    Teško da postoji ''original'' danas, ali razlika je u pakovanju.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.