Transfer blama

  1. treba je jebati u prkno!

  2. dajte jos od ovog ciganina debelog

  3. Људи који моле друге људе преко певетеа да им дају плус на дефиницију да би ушла у популарне. То је за мене парада трансфера блама.

  4. oš da sad okačim onaj print iz pvt-a?!

  5. Жене, не подносе одбијање...

  6. Стави какву оћеш фотомонтажу, свима је јасно да се светиш!

  7. kakve gnusne optužbe, nisam se ovome nadala, a planirala sam da budem blaga.

  8. Ако пристанем да одем са тобом на пиће, хоћеш ме поштедети тих клевета и урушавања угледа? Али само да знаш да то не значи да аутоматски пристајем и на секс.

  9. еј, не мораш се правдати, нисам рекла да ћу да објавим принт, сигуран си засад хехе
    а што се тиче ствари на које пристајеш или не, буди сигуран да не одлучујеш ти о томе.

  10. bili nas 4 druga u izlasku, i upoznamo 3 devojke, jako dobre, nas troica pocnemo da muvamo njih, drug cilira uz pice sam...ova dvoica ih smuvaju ja moju nisam, nesto se ne da...a sve malo malo pa nazdravlja sa ovim cetvrtim drugom. A ja je onako agresivno drzim za nadlakticu sve vreme dok pricamo...na kraju nisu hteli da nas pozovu u stan, al ova dvoica se dogovorili sa njihove dve da sva troica dodjemo kod te jedne u stan sledece vece.
    I ja cekam to vece, niko me ne zove. Zovem ih oni se ne javljaju...reko aj, odlozili su...kad mi kazu danas da su bili njih dvoica i ovaj cetrti drug, posto je ova moja trazila da on dodje umesto mene, kaze da su se izjebali svi za narednih 6 meseci...mislim svako sa jednom, nisu se mesali

    a zamalo da ja budem tamo i veselim se sa njima

  11. MOGAO SI BITI TAMO I UKRASTI ŠTA SI HTEO.

  12. Mala Vidra

    еј, не мораш се правдати, нисам рекла да ћу да објавим принт, сигуран си засад хехе
    а што се тиче ствари на које пристајеш или не, буди сигуран да не одлучујеш ти о томе.

    Развалићеш ми чвабало клићом? То бих заправо волео.

  13. дефинитивно није ни вријеме ни мјесто за помињање мог вишка тестостерона, дамн

  14. http://www.youtube.com/watch?v=feOSgMy73KU
    Inače uspijem odgledati do kraja razne gluposti, ali ovo stvarno nisam mogla.

  15. a ko je taj mali i o cemu se radi? sta radi to da je toliko transfericno? mrzi me da gledam ovako dugo

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.