Transfer blama

  1. ma tehnička škola nije baš ta klošarska za mašince i elektraše, u tehničku idu dizajneri i fotografi i ti kurci. al opet...

    još najgrđe profa što je izjavio 'ne možemo mi njima ništa'

  2. sve hipsterske predstave treba prekidati i bombe na binu bacati

  3. šta je koji kurac hipsterska predstava?

  4. zato što su tad nosili plašteve i glumili hipstere
    šta misliš ovakle je potekao hipsteraj?
    iz antigone i gilgameša brate
    oni su uveli štreberske naočare

  5. dusan1001

    Krivi su nastavnici što ih teraju da idu a ne oni
    štakojikurac teraš tinejdzera od 15,16 godina da ide na predstavu

    Зато што већину нико није терао раније? Да виде како један драмски текст изгледа на сцени? Да упореде свој доживљај приликом читања књиге и гледања представе? Јер их треба научити како се где понаша, а не да се на сваком месту и у свакој прилици понашају као имбецили?

  6. još najgrđe profa što je izjavio 'ne možemo mi njima ništa'

    Ne mogu oni njima ništa ni u školi a ne u pozorištu

  7. još retardiranije mi je što većina ljudi koja se iserava po tim klincima i govori o nekulturi i tim sranjima ode u pozorište jednom u nikad, što je takođe žalosno

  8. u pozorište idu samo hipsteri

  9. Оц Јоил

    još retardiranije mi je što većina ljudi koja se iserava po tim klincima i govori o nekulturi i tim sranjima ode u pozorište jednom u nikad, što je takođe žalosno

    Најжалоснији су ипак ови што покушавају да тролују као да су диплому за то стекли на Академији Пањковић.

  10. Ja nikad u pozorište nisam bio. Jebiga, izgleda mi kao grube scene iz filma koji se snima sa jadnom scenografijom. I gluma mi ne djeluje prirodno.

    Postoji li za pozorište neki odjevni kodeks ili to zavisi od predstave?

  11. pišaj po pozorištu i hipsterima hahahhaha

  12. Ја мислим да је много лепо што они тако бране своје ученике, ми смо двапут годишње ишли, и сваки пут су нам претили клечањем на кукурузу ако зуцнемо. Једном су се неки мало смејали Цветковићу у Атељеу, па су после били кажњени, нису ишли следећи пут.

  13. E ova izjava je razlog zasto tog direktora svu djaci postuju kao da je Tito. Proglasavan je za najboljeg direktora srednjih skola u Srbiji vise puta.
    Ja kad sam bio dezuran na ulazu, on dolazi na posao, obraca mi se sa imenom i pita me kako je, ima li nekih problema. Legenda jebena.
    Uvek je na strani ucenika.

  14. Ја мислим да је много лепо што они тако бране своје ученике, ми смо двапут годишње ишли, и сваки пут су нам претили клечањем на кукурузу ако зуцнемо. Једном су се неки мало смејали Цветковићу у Атељеу, па су после били кажњени, нису ишли следећи пут.

    Baš naprotiv nekog ko ne želi da gleda predstavu i istu ometa ni ne treba da vode u pozorište šta ćeš koji kurac u pozorištu ako ćeš se ti čuti umesto glumaca

  15. PuppetMaster

    E ova izjava je razlog zasto tog direktora svu djaci postuju kao da je Tito. Proglasavan je za najboljeg direktora srednjih skola u Srbiji vise puta.
    Ja kad sam bio dezuran na ulazu, on dolazi na posao, obraca mi se sa imenom i pita me kako je, ima li nekih problema. Legenda jebena.
    Uvek je na strani ucenika.

    Могу да замислим како је лепо држати часове у тој школи и какве сјајне личности излазе одатле.

  16. Do jaja je skola. Ima par klosarskih smerova, ali je generalno ok skola. Za 4 godine koliko sam ja isao, samo je jedan lik doneo pistolj u skolu da pokaze drugovima. Prvi razred bio, ukro od dede. I to je to sto se tice nekih ''sranja''.

  17. PuppetMaster
    Ja kad sam bio dezuran na ulazu, on dolazi na posao, obraca mi se sa imenom i pita me kako je, ima li nekih problema. Legenda jebena.
    Uvek je na strani ucenika.

    Какав цар. Сигурно сте га овако волели.
    http://www.youtube.com/watch?v=pvEx3TkqSAY&feature=player_detailpage#t=550
    9:00

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.