Transfer blama

  1. nisu bile pare u pitanju nego ekskluzivni snimci Novele i Senny sa Zlatibora...

    A meni kur d'izbijem oči? Sad idem da poskidam sve štikle što sam ja kačio. Hoću svoj deo, nećeš me prevariti!

  2. Pusti ih bree Agi, neka misle šta hoće, meni je i dalje to smešno... mada, ako ti se bira a ne znaš šta dodabereš hihihi

    Bruce, ti i ja smo imali drugu vrstu transakcije lolo

  3. učukao sam se od raćiju...

  4. ja se ne sećam da je bila rakija ali je isto udaralo u krv kao i to lolo

  5. Pusti ih bree Agi, neka misle šta hoće, meni je i dalje to smešno... mada, ako ti se bira a ne znaš šta dodabereš hihihi

    Saće Kajtezzz da uskoči u tred, lolo

  6. Bruce, ti i ja smo imali drugu vrstu transakcije lolo

    Znači bilo ono ja tebi odabrana ti glas vučiću.Eeee kako je danas lako kupiti glas lolo

  7. Olanik nije trebo da kači bata-gučegija, mogo je da mu završi za neke supstance sigurno, hehe

  8. ај се свађамо око секти, нисмо одавно

  9. hahahahaha, od Lore i Bore preko trodona do bromokriptina
    a za specijalne slučajeve i nozinan kojeg nema u Srbiji, opaaaaaaa

  10. Znači bilo ono ja tebi odabrana ti glas vučiću.Eeee kako je danas lako kupiti glas lolo

    Ma nije ništa tako komplikovano, završio mi neke farmacine, prijavio sam ga uredno Službi :)

  11. za to treba da se otvori posebna tema za svađu
    ee jebač okači one slike sa onim ratnicima u uvodnom postu i IDemoooo

  12. Ma nije ništa tako komplikovano, završio mi neke farmacine, prijavio sam ga uredno Službi :)

    zbog tebe su mi ukinuli licencu i izbrisali iz komore ki da sam nečovek :)

  13. joj kolko meni ovaj gugi isijava glupošću!

  14. Gugi brate uzeo sam da ti čitam definicije i odustah posle prve strane. Sve su na istu foru, o ljubavnim jadima i drugarima koji šale drugove. Sramota da je moderatore što te forsiraju. Ništa više.

  15. primjeri su vanserijski.

  16. Privatno igralište postao sajt. Mora da ih je neko ka đecu šutirao i nisu im davali da igraju lopte zajedno s njima nego su bili zaduženi za donošenje iste kad je neko napenali izvan terena. Pih, tačno se čoveku zgadi... Odo da popijem rasola dako me prođe.

  17. http://vimeo.com/22069538

    Која је ово телевизија? Заслужује да се испрати шта има да каже, али је први пут видим.

  18. Ja se sećam da sam na kanalu 9 gledao nindza kornjače kacam bio klinac al nisam znao da još postoji

  19. А шта је то? Из ког града? Ја немам ту телевизију.

  20. Pojma nemam nisam video taj kanal bar 10 godina

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.