Prijava

Jebo majku svoju u pičku isti urednik Informera, još mu brčići tek krenuli

Idi u kurac mrljo, to i meni palo na pamet al rekoh, mozda tripujem.

Ja ne znam na kojem je bauštelu ovaj dimi zaradio lovu al na dm satu kad vidim spot produkcija ko mtv ili možda ima prangiju pa jebe luče iz kasidola a ona mu plaća spotove.

A ovaj mali mi smučio život

ја верујем да је преко чмара стигао дотле да млати озбиљне паре, једноставно га јебе неки пребогати гастос и финансира му та срања

Ко не може да слуша овакву музику, нек пређе одмах на ствар пребацивањем на 2:25
https://www.youtube.com/watch?v=svxVzER4s9w

Ma ko god da je , nije gadljiv očigledano,al ja ostajem pri svojoj priči da je on Gagoj gletovo zidove na dvoru pa ona pitala kako ide ili tako nešto, možeš li mi napuniti ovu rupu pur pjenom, i on izbacio kurčinu, a ona šta će ko svaka polovnjača koju muž ne stiže održavati zbog posla, nije gledala na kakav je ispljuvak udarila. Prije će mi to biti. Al dobre ove pičke sa njim.

и сад реци да нисте заслужили олују

AHAHAHAHAHAHAHAHAH OVO NEŠTO NAJJAČE IKADA!

Не стај ми на муку. Јандро се и упокојио због оваквих...

Da ne napraviše sranje na 2:25, štogod numera, zboraća prava.

Ovaj Zgembo Dimi ima svoju kreditnu organizaciju u Becu i tezak je par milioncica navodno

šta sereš ti jebač, kakava oluja... ovo je sranje jer je već napisana pjesma koja spaja krajšnika i srbijanku, tako da je ovo samo falsifikat...

Onda je njemu Gaga dala samo da dođe kod nje u dm pjevati i snimi spot, rekla mu sigurno negdje kako ti dimmi imaš dobar glas, i sladak si isto.

У УЛИЦИ ОД МИЈАЈЛА КНЕЗА
САД ЈЕ БУКА ТРАКТОРА И ФРЕЗА.
ИЗБЕГЛИЦЕ ВРАТИТЕ СЕ КУЋИ
ИЛ ЋЕМО ВАС ПО УЛИЦИ ТУЋИ

ИЗБЕГЛИЦЕ НАЗАД У КАМЕН КОД ТУЂМАНА
ПИЗДА ВАМ МАТЕРИНА СМРДЉИВА

Dede buri baci original, da čujem.

Sad ovaj salakrkan jebač tiho pati jer nema baju malog knindžu

borko sta si se izjogunio